Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondják, ha egy pasinak...

Azt mondják, ha egy pasinak állandó témája az szex, legalábbis feljön a dolog, olykor persze, mintha csak viccelődne, de az esetek többségében azért simán beszél az Ő+Én felállásról, akkor azt tényleg nemcsak poénból teszi?

Figyelt kérdés

Kíváncsi rá, hogy mit csinálnék én, mit reagálnék, ha ezt meg azt csinálna velem? (pl. rám mászna)


Aztán csak leesett neki, hogy tetszik nekem, hajlok a dolgok felé, most viszont vissza vett.


Szájhős? Fél? De tényleg annyit sorolta, most meg akkor miért táncol vissza úgymond? (22L, 18F) Amúgy kb. szűz még, de nem tuti.



2014. máj. 22. 08:20
 1/3 A kérdező kommentje:
*viccelődve
2014. máj. 22. 08:21
 2/3 anonim ***** válasza:
eből dugás lesz úgybizony
2014. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért teszi, mert eljátszik a gondolattal, mi lenne ha ti......... Viszont valószínűleg nem erre számított részedről, és elképzelhető, hogy kicsit meglepődött a reakciódon, de ha te is benne vagy a játékban, akkor bátorísd, tegyél kétértelmű megjegyzéseket, célozgass, és akkor már teljesen biztos lesz abban, hogy nem volt tolakodó a viselkedésével. Onnantól szabad az út, és csak rajtatok múlik, hogy mi lesz....
2014. máj. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!