Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy viselkedjek, hogy lazának...

Hogy viselkedjek, hogy lazának és nyitottnak tűnjek előtte?

Figyelt kérdés

Fél éve tetszik egy srác, és mit ad Isten , valami oknál kifolyólag észre is vett. Írt nekem egy sms-t , de nem tudtam sajnos visszaírni. Ma a suliban meg azt se tudtam merre lépjek, hogy ne fussak el ijettemben akárhányszor csak meglátom. Nem az a baj , hogy nem tetszik vagy ilyesmi, csak annyira ideges leszek, hogy össze-vissza dumálok , röhécselek meg minden, ami cikis dolgot el lehet képzelni.Elmondtam a barátnőimnek ők meg mind bíztattak, hogy ideje köszönni meg beszélni, de mikor felém közeledett , úgy viselkedtem , mint amelyik szúnyog megérzi a szúnyogrisztót, futtam a helyről is. Nem akarom elrontani, pont mire a fáradozásaimnak gyümölcse lesz. Mit tegyek, vagy hogyan viselkedjek, hogy ne tűnjek idegesnek(valószínű lehetetlen , hogy ne legyek az, így a látszattal is megelékszem :)

)



2014. máj. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezen de jó mosolyogtam! :D


Azt tudom javasolni, hogy próbáld azt látni, ami valójában: ember. Ő is túrja az orrát, vakarja a seggét és ugyanúgy szokott szarni.

2014. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Butaság ezt csinálni... butaság alternatívát keresni erre hogy hogyan mutass neki más képet mint amilyen vagy... egy idő után úgyis kiderül... Add magad és kész azzal nem lehet baj... próbálj meg természetes lenni amilyen a barátaiddal vagy... ő is ugyanolyan ember mint a többi attól függetlenül hogy neked tetszik. Nem kell vele máshogy viselkedned.
2014. máj. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem másképp szeretnék viselkedni ,mint amilyen vagyok, hanem a saját személyiségem akarom adni. Nem éppen vagyok én ennyire szerencsétlen ..Mondjuk közel állok hozzá, de mégse ennyire :P
2014. máj. 22. 16:36
 4/5 PearlDiver ***** válasza:
Képzeld el magatokat egy fél éve tartó kapcsolatban. És ahogy ebben látod magadat, azt a magabiztosságot próbáld megvalósítani :)
2014. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen megpróbálom :)
2014. máj. 23. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!