Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ti bevállalnátok ezt?

Srácok! Ti bevállalnátok ezt?

Figyelt kérdés
Van egy oldal,külföldi,ahol nőkkel lehet chatelni,és ha van szimpátia,akkor egy szex randit megbeszélhet az ember.Ugyanitt vannak társkeresők is,de nem sok,a java csak szexet akar.Na ti ha tehetnétek,akkor találkoznátok egy ilyen nővel?Ki tudja milyen emberekkel,mennyivel volt előtte,és hogy van e valami betegsége.Nem tudom eldönteni,hogy mit csináljak.Egyrészt vannak nagyon jó nők benne 18-80 évesig,másrészt meg lehet elkapok valamit tőle(ük),igaz védekezünk,de ki tudja.

2014. máj. 22. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne a nemi betegségtől félj, inkább attól, hogy elveszik a pénzed, és megdugnak a haverjai. Az ilyen ismerkedések nagy része átverés.
2014. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi ez az oldal?
2014. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ennek mi értelme.
2014. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan! Az első a számból vette ki a szót. Előbb védekezz a fosztogatók ellen, csak azután a betegségek ellen!
2014. máj. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire kamu,már beszéltem egy-két "hölggyel",de még nem találkoztunk.Egyébként erről az oldalról van szó:

[link]

2014. máj. 22. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!