Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amikor itt vagy máshol kérdezi...

Amikor itt vagy máshol kérdezik, hogy a külső vagy a belső a fontosabb, akkor miért az a válasz rá leginkább, hogy a "külső fontos"?

Figyelt kérdés

Sokszor kaptam ezt a választ erre a kérdésre, hogy "a külső is fontos, tudjak vonzódni hozzá, hiába jó a belsője, ha a külsőre nem jön be" stb....

Az ilyen embereknek szövegértési nehézsége van, ugyanis nem az volt a kérdés, hogy fontos-e a külső, hanem hogy melyik a fontosabb


2014. máj. 24. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Hidd el semmi más nem fontos, csak a külső! :-)


Ha belsőleg valaki segg, az a nőknek külön vonzó! :-)

2014. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem arra céloznak, hogy nem tudják különválasztani.


"Ha belsőleg valaki segg, az a nőknek külön vonzó! :-)"


Na, persze. Biztos ezért tettem lapátra eddig mindenkit, aki s__eggfej volt. :D Köszönjük az elcsépelt okosságot.

2014. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Melyik a fontosabb, a vérkeringésed, vagy a légzésed? Tudnád mellőzni valamelyiket?

Na így van ez a külsővel és a belsővel. Mind a kettő ugyanolyan fontos a maga kategóriájában. A külső miatt tetszik meg valakinek a másik, de a belső miatt szeret belé.

2014. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!