Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit szóltok az ilyesmihez?...

Ti mit szóltok az ilyesmihez? Butaság hogy ez engem ennyire zavar?

Figyelt kérdés
29 éves vagy és beregisztráltam egy társkeresőn. Írt nekem egy nagyon szimpatikus fiú hogy szeretne megismerni. Amikor írtam neki hogy oké, és írja le miket szeret csinálni, azt írta vissza hogy addig nem akar beszélgetni amíg nem küldök magamról oldalt és szemben álló képet, mert csak az arcom van fen, a profilképem úgymond. Ez teljesen lelombozott, úgy éreztem hogy "kilóra" mérnek. Vagy ez természetes? hogy addig egy szót sem ír amíg el nem küldöm a képet? hát ez nekem nem tetszik.
2014. máj. 25. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném tőle, h minek is kell neki külön kép, mikor ott van a profilképed? Ezt a kérdést nem tudja kikerülni:)
2014. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel ne törődj, általában csak meg akarnak dugni. Vannak fent nagy intelligens emberek is, akik intelligens leveleket írnak!
2014. máj. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Linket kérünk a profilodhoz.:D
2014. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát, az a baj hogy tényleg csak arckép van fent, de akkor isez olyan lelombozó amikor az ember már szimpatizál a helyzettel. ne élek álomvilágban, nekem is számít a külső de ez már sok volt.
2014. máj. 25. 17:35
 5/11 anonim ***** válasza:
attól fél, hogy kövér vagy
2014. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert van olyan, hogy valakinek egy arcképe van kint, szép, aztán a teste meg nem annyira "szép", és az ember nem csak az arcból áll.
2014. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez vagy egy paraszt,vagy talán nem akar ciki helyzetet.....szerintem kérdezd meg,h mi a frász~karikának kell kép...
2014. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok nő sunnyog csak arcos képekkel, amikor is két ajtós szekrénykék szegények.
2014. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljeen normális én se ismrkednék zsákbamacskával.
2014. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát tudod, neten már csak így megy. Ott nem olyanok a szabályok, mint a való életben. Való életben igazából egy csomó mindent meg lehet spórolni, pl. a pasi végig mér, és nem kell 5 percig küldözgetni képeket...szóval ugyanúgy megszemlélnek. Nyilván ez élőben nem olyan szembe tűnő, mert senki nem kurjongat hozzá, halkan teszik...


Én amúgy ép ezért ábrándultam ki a netes társkeresésből, mármint, hogy hiába néz ki valaki jól képen, valahogy élőben akkor is más. Nekem sok minden nem jön át, akármennyi képet, és eszmét cserélünk...

2014. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!