Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Úgymond ejtett egy fiú, (nem...

Úgymond ejtett egy fiú, (nem komoly kapcsolat) és még mindig tetszik. Emellett most felfigyeltem egy másik fiúra, ő osztálytárs, de őneki egy másik lány tetszik, akivel ki nem állhatjuk egymást. Mit csináljak? 12/L

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 21:59
 1/3 anonim válasza:
A szerelem nem kötött korhoz! Dönts , keresd annak a fiúnak a társaságát aki jobban érdekel!:)
2014. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Próbáld meg jobban felkelteni a figyelmét. mostanában én is hasonló helyzetben voltam. Ne légy közönséges, beszélgessetek, és legyél nagyon-nagyon kedves. Ha másik lány ezt nem csinálja, utána lefogja róla venni a szemét, és rajtad állapodik meg. ;) Remélem segíthettem, nekem nem igazán szoktak :( 14/L
2014. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindent köszi! Azóta közben összejöttünk, de titokban elkezdett járni azzal a csajjal (SZEMÉT PASIK!!!). A legrosszabb az egészben, hogy mint kiderült 3 teljes hónapig együtt voltak. Mindezt a legjobb baránőmtől tudtam meg, majd tisztáztuk a fiúval a dolgot (megérdemelt volna egy pofont). Mindenesetre ennek már majdnem 1 éve, azóta sem jártam senkivel, pedig NAGYON-NAGYON tetszik egy srác, aki azt mondja, túl jó barát vagyok ahoz, hogy elveszítsen. Ez a mostohanővérem szerint azt jelenti a fiúk nyelvén, hogy túl kicsi a mellem, jobb ha lekopok ( DE CUKI :( ). Na mindegy! Pasik!
2014. dec. 28. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!