Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalakon melyek...

Társkereső oldalakon melyek azok az igazán tipikus szélhámos szövegek és viselkedési trükkök pasik részéről, amelyekre érdemes vigyázni?

Figyelt kérdés

Pl. a "szia" után szinte egyből több fotót kér, eltűnik váratlanul napokra vagy szinte egyből a szex témára tér, stb. Biztos vannak ennél keményebb trükkök is.

Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2014. máj. 29. 11:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát a túl fiatalra én is ugrom, gyűlölöm, mikor pár évre (értsd: 2-3-4) alapján leírnak úgy, hogy idővel rendre kiderül, hogy egyeseknek az apja lehetnék gondolkodásilag.


Az eltűnik napokra nem tudom mióta trükk, vagy szélhámosság. Az se trükk, ha valaki fotót kér, vagy egyből a szexről beszél, mert ez nyilvánvaló, nincs benne trükközés. Az igazi trükk az, amikor öntudatlanul besétálsz a csapdába, mert te magad követeled, hogy keféljen meg minnél előbb, vagy egyszerűen (különböző okokból) belemész. Magadnak kell felállítani a szabályokat józan fejjel, és azokat mindenáron betartani, és akkor nem érhet meglepetés.

2014. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi tapasztalatokat, mindegyikből sokat lehet tanulni és 80%-ot én is átéltem már.

Igen, nagyon elfajult viselkedésük van a pasiknak az online társkeresőkön, ugyanakkor velem is előfordult már, hogy itt faggattak a koromról és a külsőmről :))

Talán azt a legnehezebb elviselni az ilyen oldalakon, bármilyen szándékkal is vagy fenn, hogy bármikor lecserélhet, eltünhet a beszélgető partnered, pedig te minden értelmet, kedvességet és nyitottságot beleadtál, s itt nem a cyber szexre gondolok. Egyes infantilis pasik azért cserélik le a dumatérsat, mert 1-2 hobbi nem egyezik, vagy el van utazva az illető 1-2 napra munka ügyben vagy pedig egyszerűen nincs magyarázat és nem is szándékszik magyarázkodni. Szomorú, hogy ilyenek történnek.

2014. máj. 29. 17:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Persze, társkeresőre rengeteg debil is felregisztrál. Hallottam már én is sztorikát...hát, nem semmi :D:D
2014. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!