Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha felesége van miért viselked...

Ha felesége van miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival akivel együtt edzünk (ő az edző, kb. 40-45 éves, én 33). Én túlsúlyos vagyok, tehát eleve nem gondoltam, hogy érdeklem.

De múltkor megkérdezte, hogy van-e barátom, most pedig kiderült, hogy neki felesége meg gyereke van.

Mégis mikor megérkeztem edzésre, úgy indított, hogy átkarolta a vállamat és úgy beszélgettünk. Aztán edzés közben megbirizgálta a hasamat, mint ahogy a gyerekeknek szokták, nagyon furcsa volt. A legvégén pedig (korábban pacsiztunk), pacsi után átölelt, megszorongatott és felemelt (nem vagyok valami könnyű, eléggé meglepődtem :))) ).

Nem tudom eldönteni, hogy volt-e benn valami szexuális vagy nem, de állítólag az ilyen közvetlenség mindig arra utal. Most találkozunk harmadszorra, szóval tényleg meglepett a közvetlenség, de miért viselkedik így?


2014. máj. 30. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani,de semmi esetre se ringasd magad illuziókba!Ne hidd hogy full szerelmes beléd,mert nagyot csalódsz.Evezz más vizekre!
2014. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy bánik veled,mint a gyerekével:)
2014. máj. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem is akarnám, hiszen felesége van! csak nem értem, hogy mi ez a viselkedés?
2014. máj. 30. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy 33 évesnek magyarázzam ezt el 23 évesen? Önmagában a kérdés is téged minősít. Meg akar fektetni, mert tudja h csorog utána a nyálad.
2014. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem jelent ez a viselkedés,csak úgy bánik veled,mint egy kislánnyal:)
2014. máj. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
4. nem, nem csorog utána a nyálam, és miért minősítene engem, ha csak meg akarom tudni, hogy ez mi. bocs, hogy 33 évesen nem vagyok olyan tapasztalt, mint te, képzeld van ilyen is.
2014. máj. 30. 18:34
 7/10 A kérdező kommentje:
5. hát én is így látom, de ez nagyon furcsa, nem tapasztaltam még ilyesmit.:)
2014. máj. 30. 18:35
 8/10 PearlDiver ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban, hogy ezt személyesen vele tisztázd?
2014. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Üdv a való életben.

Az apukák elég nagy hányada csalja/csalná anyukát, alkalmi dologgal akár.

Ezzel együtt kell tudni élni anyukaként...

2014. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8-as, azért nem tudom tisztázni vele, mert nagyon jó edző és nekem ez fontos, ha nem akar semmit, akkor égne a pofámról a bőr, megváltozna az edzési kapcsolat, és lehet, hogy nem lenne többet kedvem menni. persze ugyanez lenne, hogy ha akarna valamit, mert ilyenbe én nem megyek bele. viszont ha ez valóban ilyen haveri dolog, az okés, és akkor szívesen járok továbbra is edzésre. viszont nem kérdezhetek rá. :(
2014. máj. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!