Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magyar lányok miért nem...

A magyar lányok miért nem elégedettek a magyar fiúkkal, miért fikáznak minket és miért éltetik a fekákat meg egyéf külföldieket, csak engem idegesít ez?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 01:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__57..



Hát ezek után már nem is csodálkoznék ha ez így lenne. Bár meglátásom szerint nincs így. Csak bizonyos férfiakat/fiúkat fikáznak, és csak bizonyos lányok.

2014. máj. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
52%
A nők sosem elégedettek azzal, amijük van, és ez minden országban így van.
2014. máj. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
52%
Na az ilyen szövegek miatt elégedetlenek. Én férfiként agyonütnélek titeket, nemhogy nőként...
2014. máj. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%

Ahhoz nem az én szemembe kell nézned, csak tükörbe. :)

Persze tudom, te egy nagy kigyúrt állat vagy, meg ilyeneket eszel reggelire mint én, meg blabla.


A liberalizmus alapból nem lenne rossz, de itt elkorcsosult. De neked meg egy szó leírása sem megy helyesen, hiszen olyan nincs, hogy liberalista...

És gratulálok hogy egy kalap alá veszel elég sok lányt/nőt. Nem tudom te hol élsz, de eléggé elcsűrt lehet a fantáziád. Vagy a kurucinfó mosta át az agyadat? Ugyanolyan vagy, mint akiket utálsz, mert van egy nézetetek, és akkor annak úgy kell lennie.


Amúgy meg a környezetemben egy olyan lány/nő nincs, akinek pl. feka kéne, vagy kellett volna. Az más dolog, hogy látni ilyeneket, és hogy sokan elkorcsosultak hála elég sok mindennek, de azzal nem segítesz, hogy általánosító baromságokat beszélsz.

2014. máj. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

Egy nőt se ismerek, akinek tetszenének a feka fickók. Egy darabot se, magamat is beleértve.

Persze biztos vannak olyanok is, csak én még olyannal nem találkoztam.

2014. máj. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
45%
"Fajtatipikus" (ilyen "Jud Süß" fejű) zsidókra gerjedő nőket meg pláne nem ismerek.
2014. máj. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%
Már csak az öregekről és a rendőrökről nem volt szó, minden egyéb sztereotípiát felsoroltatok :D
2014. máj. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
70%
Az, hogy veled szóba sem állnak a lányok, nem azt jelenti, hogy más magyar fiúk nem kellenének nekik.
2014. máj. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy voltam már csajjal... De nagyon soktól hallani, hogy jaj, a magyar fiúk s-ggfejek, a magyar fiúk unalmasak, nekem külföldi kell, néger, német meg mit tudom én olasz vagy akár kínai. Észre se veszik milyen lenéző és fájó, hogy így beszélnek rólunk. Még, hogy a lányok megértő és kedves lények. Többre tartanak egy idegent, pusztán azért, mert más nyelven makog vagy más a bőrszíne, mint egy fehér, magyar fiút, a saját fajtátokat is ennyire gyűlölitek lányok? Nézzetek már magatokba!
2014. máj. 31. 02:53
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
Talán nem azoknál a lányoknál kéne próbálkozni, akik kifejezetten a külföldiekre mennek...
2014. máj. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!