Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a helyes...

Miért van az, hogy a helyes normális pasik csak a szűzies viselkedésű lányoknál kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában azok a lányok a normálisak.
2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
ez nem feltetlen igaz de kinek kene olyan aki oromlanyokra emlekeztet megjelenesre?
2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális pasik a normális csajokat szeretik.
2014. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert csak a hibátlan pasikat akarjátok
2014. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
egy bunko r1bi nem kell egy igenyes embernek
2014. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én normalis vagyok és tűrhetően nézek ki.


Engem személy szerint taszítanak a harsány,tarsasagközepe,nagyszájú lányok.

19/F

2014. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdés kérdező az, hogy mit takar nálad a szűzies viselkedés és te ettől miben is térsz el. Ha ezt elmondod, talán könnyebben adok választ.
2014. jún. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert könnyebb esetek, és nem karakánok

F20

2014. jún. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A normális pasik általában biztosra akarnak menni, hogy egy helyes, kedves, aranyos lánnyal jöjjenek össze, és benyomások alapján ítélnek. Persze, én is ismerek rengeteg karakánabb, nagydumásabb csajt is, aki normális, de azok sokszor rossz benyomást tesznek főleg a visszafogottabb srácokra, férfiakra. És most még a jobb részéről beszéltem a dolognak... nem tudom, mit értesz nem szűzies viselkedés alatt, de kétlem, hogy pl. egy értelmes ember egy olyan lányra mondaná azt, hogy na, ezzel egy mély kapcsolatot tudnék kialakítani, aki az összes pasi előtt kelleti magát, végigment rajta a fél város, folyton flörtölget mindenkivel bizonyos határokon túl és mindene kint van a ruhájából.
2014. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a normális pasik inkább hosszú távra terveznek, és inkább olyat keresünk, akiben látjuk ugyanezt.
2014. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!