Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy menő...

Miért van az, hogy egy menő pasi csak akkor áll szóba egy átlagos lánnyal, ha akar valamit?

Figyelt kérdés

Úgy értem a srác abszolút pozitív életfelfogású, ebből kifolyólag a kisugárzásával rögtön szimpatikus mindenkinek, és nem mellesleg szép is. NEm úgy mint a mostani tinik, és nem is páwa(jelentsen ez bármit is), hanem normális pasi. Huszonéves, és tudja is, hogy egy csomó lánynak tetszik.


Van barátnője, és rendes vele, nem csalja meg, meg semmi.

De ha kell neki bármi, jegyzet, anyag... kihasználja h odavannak érte a lányok. Nem tagadom, én is. De engem is csak akkor vesz észre, ha kell neki valami. És segítek neki, mert szeretném ha jóba lennénk (barátilag), de annyit nem mondott sose, hogy köszi szépen, bármikor is segítettem neki.


Azért még az érthető, hogy maga javára fordítja hogy szimpatikus sok embernek, de az már igen nagy luxus, hogy soha egy köszönetet nem mond a segítségért. Mert hiába szépen mosolyog meg kedves, azért mégis csak illene nem?


2014. jún. 1. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerinted hol nem szarja le? És szerinted Te hol nem szarnád le, hogy a pofád miatt bármikor bármit megkaphatsz? Elnézik, mert helyes/csinos vagy. Bezzeg a szádat nem nyitnád ki és szólnál rá, hogy "hé, anyád nem tanította meg, hogy illik megköszönni, ha valaki segít?".
2014. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy belsőleg egy bunkó fasz.
2014. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"hé, anyád nem tanította meg, hogy illik megköszönni, ha valaki segít?".

nekem nem az a szóhasználat jellemzi a stílusomat, szóval nem ebben a stílusban fogom neki megmondani, de te élj csak paraszt módra, ha neked úgy jó

2014. jún. 1. 17:18
 4/6 anonim ***** válasza:
olyan mint a szép nők.
2014. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó,bárcsak pár hónapra szépfiú lehetnék és szívathatnám a beképzelt átlagos csajokat*.*
2014. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért az milyen már, hogy a kérdésem kiírása utáni egy órában megint rám írt, h megint segítsek neki, és most először meg is köszönte :D
2014. jún. 4. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!