Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedek egy lánnyal de...

Ismerkedek egy lánnyal de amikor lementem egy szórakozóhelyre akkor igencsak megnéztem más lányokat is. Szerintetek ezek után felejtős az eredeti lány?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Megnéztél másokat, és már elfelejtenéd a régit?

Elég egyszerű lélek vagy.

2014. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Csak dönsd el kit akarsz.
2014. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen. Felesleges lenne hülyítened ha nem vonz annyira, hogy ne érdekeljen mellette más.
2014. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
épp erre gondoltam. mert mindig lenne akkor aki felé jobban húzok. Vagy inkább ne menjek szórakozóhelyre mert ilyen balesetveszély van?
2014. jún. 1. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogyha több időt töltenél vele, elmennétek ide-oda, akkor jobban felkeltené az érdeklődésed és változna a helyzet?
2014. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát.., én nem akarnám, hogy ezért ne menjen szórakozni a pasim. Ha jobban megismered és nem változik a helyzet akkor dobd.
2014. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem itt az a fő kérdés, hogy csak megnézel másokat (nyugtázod, hogy léteznek meg egész jól néznek ki), vagy érdekel-e valaki más. Mert azért nem mindegy., nem ugyanazt jelenti. Ha valaki más jobban érdekel nála, akkor nyilván felejtős…de ezt Neked kell érezned.
2014. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Úristen, a kérdező és a legtöbb válaszoló elég más világban él, mint például én. (Talán álomvilágban?)


Miért ne lenne akár az is természetes, hogy egy időben több lánnyal randevúzol? Vagy új lányokkal ismerkedsz, miközben randizol valakivel?


Hahó, a férfiaknak a nagy számok törvénye szerint kell játszani, különben sosem érnek el eredményt. Szerintetek egy férfi mennyi nővel jön össze, akiknél bepróbálkozik? Egy férfi évente kb. 1 nőt kapna meg, hogyha mindig csak egynél próbálkozna.


Kérdező: Teljesen normális. Ez azt jelenti hogy férfi vagy és nem nő.

2014. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
de mégis úgy érzem szegény csajnál hogy akkor csak átmenetileg járnék vele, amíg nem találnék jobbat. És ez zavar benne. VAgy ilyen gyakorlatiasnak kellene lennem hogy többel randizni és egy majd csak kialakul?
2014. jún. 1. 22:07
 10/12 anonim ***** válasza:

"VAgy ilyen gyakorlatiasnak kellene lennem hogy többel randizni és egy majd csak kialakul?"


Így van. Tudod mikortól fas_.zság több vasat a tűzben tartani? Amikortól szerelmes vagy és egy elkötelezett párkapcsolatban vagy. Amíg csak ismerkedsz valakivel, vagy randizgatsz, addig még bármi lehet.


Komolyan csak így nézd: Kevés időnk van a Földön. Miért próbálkoznál évente 10 csajnál, természetesen csak egyesével, úgy hogy közben 10-ből 9-cel végül nem is lesz semmi? Nem lenne számodra sokkal előnyösebb, ha mondjuk 10 helyett 30(50, 40, stb.) csajnál próbálkoznál, akár egyszerre többnél is? Valószínűleg nem is kellene ennyinél, mert a lényeg hogy sokkal hamarabb megtalálnád azt, akit szeretnél.

Ha 1 év alatt próbálkozol 10 csajnál, vagy ha 2 hónap alatt, akkor szerinted melyik vezet előbb eredményre?

2014. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!