Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit gondoltok arról a...

Lányok, mit gondoltok arról a srácról aki elhív titeket sétálni vagy egy kávére (semmi többre) beszélgetni, hogy picit jobban megismerjen? Van barátnője több éve, akihez hűséges. (biztos forrásból tudom )

Figyelt kérdés
2014. jún. 1. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
hát figyi egy ingyen kávé mindig jöhet nem? :D amugy meg lehet hogy egy kis kapcsolatfüggő , és így akar egyikből a másikba vándorolni ami szeritnem elég beteges dolog, de hát derísd ki, szerintem ha van időd akkor jó buli ez, ugyis csak annyi lesz amennyit engedsz neki, beszélgetsz, iszol, sztem nem gáz, csak ne is kecsektesd hamis reményekkel, de am nem modnta h van barátnője?
2014. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod :)

nem mondta, de tudom a fősulink miatt, illetve az adatlapján is ott van :)

2014. jún. 1. 22:53
 3/6 A kérdező kommentje:

erről a majom effektus jut eszembe... amíg nem fogja az egyik ágat, nem engedi el a másikat :D

de am nagyon jófej és tetszik is... csakhát... :/

2014. jún. 1. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Hűséges, mi...?
2014. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok, igen ha egy másik csajjal meg tudná ezt tenni hogy otthagyja miattad akkor mi rá a bizonyság hogy veled nem fogja ezt tenni.. :) csak járj nyitott szemmel ezer más fiú/férfi is van a világon aki jófej csak még nem adtál neki esélyt hogy megismerjétek egymást :)
2014. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem kell egyből rosszra gondolni. 2 éve vagyunk együtt a párommal, most ismerkedtem meg egy lánnyal, munka miatt. Egyszerűen szimpatikus. Igaz, nem hívtam el sehova, de lehet náluk ez normális dolog. Mindig is hűséges voltam.
2014. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!