Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A pizzázó főnöke mindig ad...

A pizzázó főnöke mindig ad valami extra kaját, vagy piát a pizzám mellé. Azon gondolkodom, hogy legközelebb megmondom neki, hogy a következő alkalommal a tel számát adja. Gáz lenne ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Külföldön dolgozom, s mikor először mentem be a pizzázóba, hagytam borravalót, s pár percre rá a srác adott egy dobozos fantát. Gomdoltam, hogy nem fogadhat el borravalót, s így oldja meg.


Pár hétre rá, megint bementem, vettem két doboz pizzát, erre adott két doboz kólát...


Rá egy hónapra sült krumplit adott a pizza mellé :D S sose mondja, hogy miért adja, hiába kérdem.


És nem, nem voltak lejárva az italok.


De nem ismerem a srácot, és nem tudom mennyire lenne gáz egy ilyet meglépni...sosem "nyomultam" a fiúk után.


2014. jún. 8. 01:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ez egy akció a pizzázóba? Nézz szét, hátha ki van írva h x ft felett ma ingyen sültkrumpli... de ettől függetlenül kérd el a számát ha akarod
2014. jún. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
bocs nem x ft, hanem x az adott országban használatos pénznem :D
2014. jún. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki a helyedben. De ahogy megjelent a lelki szemeim előtt, kis szerencsétlen srác lehet, ha azt se mondja pl. hogy 'Ez a bónusz csak a legszebb lányoknak jár', vagy tudomisén. Na mindegy, egy próbát azért megér, hátha nem olyan nyomi
2014. jún. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem akció, mert ha 10 euro alatt vásároltam akkor is kaptam extrát, ha még felette akkor is. Utoljára az egyik felszolgáló csaj hozta ki a rendelésem plusz a sült krumplit, és nagy vigyorogva mondta, hogy ez a főnok ajándéka :D


Amúgy nem tűnik nyominak a srác...aztán ki tudja :)

2014. jún. 8. 02:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrà szerintem ütos lenne :-)
2014. jún. 8. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha tetszik, miért is ne?

Kérdezd meg: - Nem lehetne fanta helyett randit kérni inkább?

:-))) Hajrá. :-)

2014. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha szóba elegyednél vele, gondolom szánna rád pár percet, hogy kicsit flörtöljetek, ha úgy alakul.
2014. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele.


A tanácsért cserébe küldj ide is pizzát. :D

2014. jún. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem beszéltetek, így nem tudhatja, hogy kapcsolatban élsz vagy sem. Valószínűleg ezért nem lépett eddig.

Próbálj vele beszélni, ha mégis félreértés volt, akkor max nem ott veszel többé pizzát.

Hajrá! :)

2014. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De mindig pörgés van, alig kapom el azt a pillanatot amikor rá ér... Na majd legközelebb... :)


Pizzát meg nem küldök, mert nem finom. Tényleg nem az. Én sem az íze miatt járok oda :D

2014. jún. 8. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!