Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 3 Hete megismertem egy lányt...

3 Hete megismertem egy lányt azóta találkozgatunk nagyon tetszik de valamiért nem érzem hogy szeretném. Szerintetek még később még megszerethetem? 17/F

Figyelt kérdés
Egy elég hosszú kapcsolat után vagyok(3,5 év ) és a csaj nagyon rendes meg minden,belsőre ilyen rendes csajt még nem ismertem és nem értem mért nem érzek semmit.Köszi a válaszokat.
2014. jún. 8. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
a lány hogy áll hozzád?
2014. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
türelem
2014. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tetszek neki,úgy látom kedvel csak kicsit félénk :) volt már csók is
2014. jún. 8. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, mondd meg neki! Így azt hiszi, van nálad esélye. :( Lehet, hogy barátnak való nem?
2014. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De tetszik nagyon csak valamiért nem érzek semmit :(
2014. jún. 8. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:

ha amúgy tetszik a lány és el tudod vele képzelni az életed próbáld csak meg, rendszerint nem a tüzes szerelemből születnek a leghosszabb kapcsolatok (de van ám olyan is), és igenis bele tudsz szeretni.

ha nagyon nem akkor ne bolondítsd szegényt, mondd el neki amit érzel és hagyjátok egymást szépen nyugalomban...

ezt javaslom.. 19f

2014. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!