Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek akar valamit?...

Szerintetek akar valamit? Tudtok adni néhány jó tanácsot?

Figyelt kérdés
Egyik edzőtársam(nő), amióta kiderült, hogy a barátnőjével, aki szintén az edzőtársam, szexkapcsolatban vagyunk, egyre többször beszél velem. Most hogy már végeztem sajnos a szexkapcsolattal, fokozódott a figyelme irántam, sőt mikor látta hogy mennyire rosszul érzem magam az elszúrt kapcsolat miatt, még moziba is elhívott és sokszor rajta kapom, hogy edzésen is engem néz. Többször beszélgettem már bizalmas témákról vele, baráti összejövetelekkor de akkor még nem éreztem azt, amit legutóbb a moziban. Lehet hogy akar valamit csak nem úgy közelít, ahogy a barátnője?
2014. jún. 9. 00:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja elfelejtettem a korokat :D

Akivel a kapcsolat volt 30, aki érdeklődik 23, én pedig 20

2014. jún. 9. 01:05
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy akar tőled valamit, és már közölte is, csak te nem veszed észre. Remélem nő vagy, mert FÉRFI biztosan nem.
2014. jún. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én sem értem mi a f....omra vársz, isteni lángoszlopra vagy mi? hát így kezdeményez a nő és nem szeded fel, nem is értem.

vagy mit akarsz tőle egyáltalán?

2014. jún. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez egy kissé övön aluli volt, férfi vagyok, csupán megviselt hogy az ágyból a kukában kötöttem ki, lehet ezért nem veszek észre dolgokat. De azért kösz a választ
2014. jún. 9. 01:13
 5/12 A kérdező kommentje:
2. Mert megint házinyúlra lőnék, ezért hezitálok
2014. jún. 9. 01:15
 6/12 anonim ***** válasza:
próbáld meg. károd biztos nem lesz belőle! sok sikert!
2014. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

héhé, azért kicsit én is megvédeném a kérdezőt, talán nem erre figyelt, miután éppen őt dobták egy kapcsolatból (ha jól értem)...

ettől még férfi :D

és a barátságból való átmenet is kényes téma, mert nehezen lehet néha megállapítani, mi a határ, vagy hogy a másik mit érez annak és mikortól szánja már direkt közeledésnek pl. a mozizást.

de a kérdésedre válaszolva kérdező, szerintem is akarhat valamit, és tényleg rajtad áll, milyen irányba tereled a dolgokat.

2014. jún. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, vannak ötleteim csak be vagyok szrva, hogy ezt is odavágom mint az előzőt. Amúgy van egy olyan érzésem, hogy most is én leszek felszedve xD
2014. jún. 9. 01:20
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem a húgod, akkor nem házinyúl. Egy rendes férfi nem hagyná ki. Kapd el a csajt, és ne nyavalyogj, mint egy rossz ...

Pár nap múlva benézek, és remélem, hogy addigra kiírod, hogy megvolt! Ne hozzál már szégyent ránk!

2014. jún. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen. a végéről meg hiányzik hogy b+
2014. jún. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!