Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt valaki, aki ismerkedne...

Van itt valaki, aki ismerkedne kövér, alacsony,18 éves lánnyal? 160 cm, kb 90 kg. Vidám, mosolygós, vicces, értelmes.

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki félreértené.. Nem szexkapcsolatot keresek!!

#ismerkedés #kövér #vidám csaj
2014. jún. 9. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Ez a baj.
2014. jún. 9. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
barátkozni szívesen :P
2014. jún. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, szegénykém!

Menj el egy orvoshoz, vizsgáltasd ki magad, és kérj tanácsot a fogyókúrára vonatkozóan.

Szüleid még szégyelljék magukat!

2014. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó...xD
2014. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én igen!

DE: no offense, ne sértődj meg - változzunk együtt. Persze a belső a fontos, de én nem érzem jól magam vékonyan a bőrömben, szeretném kicsit kigyúrni magam. Meg a sport egészséges. Nem kell szupermodellnek vagy testépítőnek lennie mindenkinek, de sportosan egészségesnek igen. Úgyhogy változhatnánk együtt, motiválhatnánk egymást, mert ehhez kell a bíztatás. Amúgy évek óta most tudtam először 2 kiló súlyt felszedni magamra, szóval nincs lehetetlen.

23/F

2014. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell folyton bunkónak lenni? Ismerkedni akar, nem fogyókúrás tanácsokat kérni. Ha ezt akarná, nem ilyen kérdést tenne fel. :)
2014. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem voltam bunkó.

Te vagy a bunkó, mert oktalanul lebunkózol mást.

Csak féltem az egészségét, jövőjét. Mert nem kapkodnak az ilyen lányokért a pasik. Max. a hasonló betegek, mint ő. Mert az elhízás betegség.

És láttam már a saját osztálytársamat levegőért kapkodni, hasonló súlykategóriában volt. A mentő vitte el.

2014. jún. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kérdés akkor sem ez volt. :)
2014. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ja és kedves kérdező, írhatsz nyugodtan.
2014. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia :) Írj nyugodtan :) Szívesen beszélgetnék veled :)
2014. jún. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!