Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csajok, ti ismerkednétek/össze...

Csajok, ti ismerkednétek/összejönnétek egy ilyen sráccal? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Általában vidám és humoros vagyok, lazán fogom fel az egész életet. De nem vagyok bunkó vagy beképzelt senkivel szemben Ezt azért írom ide előre mert általában az enyémhez hasonló életstílusú srácokat sokan megvetik mert a legtöbbjük tényleg beképzelt és bunkó. Dohányzom(napi 6-8 szálat általában de van amikor csak egyet. De olyan is van hogy hetekig nem szívok Ha nincs akkor kibírom hogy ne szívjak de ha van ekkor szívok). Nem járok olyan sűrűn buliba de ha igen akkor általában iszok is, nem annyit hogy ne tudjak magról de azért ha iszok akkor már elég rendesen. Amikor nincs iskola akkor reggeltől estig össze vissza mászkálunk a haverjaimmal az utcán. Imádunk mindenféle régi elhagyatott helyekre bemenni :D. Általában benne vagyok minden "balhéban" (félreértés ne essék, nem verekedéséről ebszélek!). Azért élek ilyen életet mert addig szeretném ki élvezni az életem amíg fiatal vagyok. És valamiért vonz minden veszélyes meg törvénytelen dolog.


Szóval én úgy gondolom hogy You Only Live Once (Csak Egyszer Élsz.) :)



2014. jún. 24. 11:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
nem 23L
2014. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Persze hogy bejön. Aki ennyire vágja az angolt, az egy főnyeremény. Ha nem írod oda zárójelben a magyart, akkor szerintem senki nem értette volna.
2014. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nincs akkor kibírom hogy ne szívjak"


Te srác tudod hány embert hallottam már ezt mondani? Most tudod mit csinálnak mindannyian? Naponta egy dobozzal pöfékelnek és nem bírják letenni. :D Pedig anno nagyon magabiztosan mondták, hogy bármikor abba tudják hagyni. Az a helyzet, hogy mindenki ezt képzeli magáról, de az aki tényleg le tudja tenni az 1. vagy nem dohányzott legalább 10 éven át rendszeresen vagy 2. valami betegsége van ebből kifolyólag, megijedt, hogy belehal és így sikerült neki. :D

2014. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 LePeDő ***** válasza:
100%
Ha nem lenne a cigi akkor tetszenél. De a dohányzás nálam kizáró ok...
2014. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 szoffika válasza:
Igen
2014. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
You only live once, so just go f*cking nuts... amúgy ja, én is így vagyok ezzel:D tehát bejössz:D
2014. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
a cigi nálam kizáró ok, főleg ennyi
2014. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
yolo opey 50cent, 2pac, nigga vagy, laza csávó, valamikor ütközhetnénk néger, k?
2014. jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Ez a cigi meg a YOLO dolog (gondolom ezért kellett minden szót szép kis nagybetűvel pötyögni) nálam kizáró ok
2014. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Na, látom azért nem vagyok itt sem egyedül ezzel a gondolkodásmóddal :). Kár hogy a csajok közül kevesen gondolkodnak így :/ :D
2014. jún. 24. 19:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!