Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság tényleg ennyire nem...

Manapság tényleg ennyire nem tudnak az emberek kommunikálni?

Figyelt kérdés

A szomszédban lakik egy srác kb.:2 éve alakult valami,de megígérte hogy jön vasárnap azóta sem jött....

Majd egy hónapja összefutottunk,elmentünk azóta sétálni,meg beszélgettünk párszor,volt hogy ő keresett volt hogy én,mivel csak barátként tekintettem rá.Aztán beleszerettem.

Kértem tőle egy szívességet megbeszéltük a szombati találkozót h átjön,itthon vártam délután de nem jött és csak este írt h majd máskor.Még tologatta minden délután a programot,én meg csak annyit írtam hogy mikor leszek itthon mert tudtam hogy úgysem jön,haza sem jöttem.Tényleg nem jött XD

Most tegnap megint hívott,nem hallottam,ma beszéltünk és mondta hogy átmehettem volna bulizni hozzájuk,mert érettségi after volt.

Már nem vagyok szerelmes,lehet nem is volt :// De most komolyan miért nem lehet annyit mondani h figyelj nem jó nem tudom megcsinálni,kérj meg mást,vagy egyszerűen nem ígérgetni....

És nem csak ő ilyen,már másnak is voltak kommunikációs problémái.Lehet én csinálok vmit rosszul? Vagy én csak ilyen barmokkal találkozom?Ugye vannak még értelmes fiúk!?



2014. jún. 26. 14:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hosszúsága miatt :)
2014. jún. 26. 14:15
 2/5 Fényember ***** válasza:

Persze hogy vannak normális fiúk! :)

Csak ő most pont ilyen. Sz*rd le te is ahogy ő tette veled. Lehet hogy már unta hogy mindig keresed. Ha nem keresed akkor ha fontos vagy neki ráfog jönni mekkora barom volt és felkeres és utána lehet majd komolyan is fog téged venni. :)

2014. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vannak linkek, meg idióták, majd amikor a második munkahelyéről is kirúgják a sunnyogás miatt talán elgondolkozik. Ezen nem nagyon lehet segíteni.
2014. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem kommunikációs probléma. Ez szimpla gyávaság vagy határozatlanság, esetleg mindkettő. Igazából akármelyik verzió az már rég rossz.
2014. jún. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem most már nem érdekel,csak azért bízom benne hogy nem mindenki ilyen,mert azért akkor nagyon rosszul esett ez a viselkedés.
2014. jún. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!