Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, miért van az hogy az...

Fiúk, miért van az hogy az internetes ismerkedések első 10 percében már a szexről szól a beszélgetés?

Figyelt kérdés

A farkatokat mutogatjátok és vártok cserébe rólunk is képet. Jajj és persze arról ne feledkezzünk meg, hogy kikéritek a véleményünket az "áruról"... Nem érzitek úgy, hogy az egészet elrontjátok?? Őszintén, nekem ezek után rögtön elmegy a kedvem az eddig szimpatikus sráctól.

Ha csak a szex kéne, a sarokra is kiállhatnék... Nem gondoljátok?!


2014. jún. 28. 01:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Engem is amúgy nagyon idegesít..
2014. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
soha senkinek nem küldtem még ilyen képet és nem is fogok.
2014. jún. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Soha a büdös életben nem küldtem még senkinek képet a faszomról.
2014. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
én megkérdem hol lakik ha olyan messze, hogy kb soha nem látom és tuti nem lenne soha köztünk semmi akkor dumálok esetleg vele kép cseréről vagy szexes témákról de aki közel lakik stb vele normálisan beszélek
2014. jún. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én még szerencsére nem találkoztam ilyennel :D
2014. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mr. Truth ***** válasza:

Én csak perverz vagyok... A poén kedvéért olykor kétértelmüen fogalmazok de ezzel ki tudom szürni a humormentes jégcsapf**fej embereket illetve ez is én vagyok ha nem veszi be a gyomra akkor ugyse lettünk volna sokáig együtt nekem meg pár honapos kapcsolat a t-mobilehome tol se kell nemhogy nőktől...

A farkamrol meg minek küldeni? Élöbben többre is lehet használni mint puszta szemgyönyörködtetés :)

2014. jún. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Engem már kiborít ez a dolog, hogy nincs egy normális pasi se, és mindenkinek csak szexre kell az ember...
2014. jún. 28. 01:26
 8/20 Mr. Truth ***** válasza:

Miért? Csak az a nő kell csak szexre aki másra nem jó...

Mutasd meg hogy lehet veled beszélgetni légy önálló és ne csak a pasi vezesse a témát :)

2014. jún. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

sose küldtek még ilyen képet nekem.. de ha akarnának se jutnának el addig mert ha nincs meg az az értelmi szint, akkor általában nem is folytatom a beszélgetést..

szóval csak jól kell szelektálni, és akkor rólad se gondolná azt hogy egy próbát megér.

2014. jún. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 C0r3 ***** válasza:
Ez egy nagyon nagy hülyeség. Miért kell általánosítani? Én egy gyakoris lánnyal 1hónapon keresztül dumáltam úgy, hogy nem küldtünk egymásnak meztelen képeket. Milyen rohadt fura, nem gondoljátok? Biztos velem van a baj.. De mindegy. Csak mondom, nem mindenki ilyen. :) (16F)
2014. jún. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!