Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ennyire nehéz ismerkedni...

Miért ennyire nehéz ismerkedni és szerető párt találni?

Figyelt kérdés

Én szombathelyi 20 éves srác vagyok, aki semmi másra nem vágyik mint, hogy egy kedves lány végre szeresse, ugyanis eddig folyton vagy átvertek vagy viszonzatlan maradt a szerelmem, és őszintén nem értem miért.

Miért azok a fiúk kellenek a lányoknak, akik kihasználják őket? Ezzel természetesen nem azt akarom mondani hogy nincsenek normális srácok akik törődnek a barátnőjükkel, véletlenül sem, csak azt nem tudom felfogni, hogy nekem miért kell egyedül lennem, miközben mindent megtennék a lányért aki végre megbecsülne engem.


2014. jún. 28. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:

előbb-utóbb mindenkinek meg kell tanulnia boldogulni egyedül

de egyébként nem nehéz csak talán nem a megfelelő lányok közt keresgéltél, a lényeg hogy ne add fel

2014. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pont ez a baj, hogy mindent megtennél. Ezt senki nem várja el, azt viszont igen, hogy erős légy, határozott és legyen humorod. Lehet egy főnyeremény lennél, de ha ezek hiányoznak akkor érthető ha nem értékelnek.

23l

2014. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

1. Mert egyenrangú párt akarunk, nem egy szolgát.

2. Mert egyenrangú párt akarunk, nem felettünk atyáskodó mindent jobban tudó, minket mint egy gyereket szerető embert.

2014. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sulek Péter ***** válasza:
szia figyelj igaza van a kettesnek. sztem is ez a baj én is az első barátnőimet úgy rontottam el hogy mindent megadtam volna értük mindig felnéztem rájuk és meg akartam felelni nekik. ma már nem így van nekem van életem karierem azzal foglalkozom mellette fontos a barátnőm is néha főzök neki viszem étterembe,szórakozni járunk koncertre :) de nem nézek fel rá annyira te vagy a férfi fejleszd ki magadban hogy a nők rád nézzenek fel ők akarjanak veled lenni. utána már könnyű dolgod lesz :)
2014. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért nem egyszerű ám eldönteni, hogy mit is akartok, Ti nők.

Az, hogy mindent megtennék azért akit szeretek, szerintem nem szolgaság, hanem annak kifejezése, hogy valóban szeretem és számíthat rám.

Soha nem játszottam alárendelt szerepet, egyszerűen azt hittem/hiszem hogy az, hogy éreztetem az szeretetemet, erősíti a kapcsolatot.

De most már komolyan úgy vagyok vele, hogy nem is kell nekem soha senki. Legyél ilyen, legyél olyan mert az és az tetszik a nőknek. Jól van akkor így jártam én ezek szerint nem tudok megfelelni senkinek.

2014. jún. 28. 21:56
 6/9 A kérdező kommentje:
De a válaszokat természetesen köszönöm!
2014. jún. 28. 21:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazad van, kérdező, ezt én is így gondolom!

Az ember egyszerűen nem tudja, hogy merrefelé induljon el. Hogyha valaki ilyen akar lenni, akkor ez a baj, hogyha pedig olyan, akkor meg az. Szinte már pengeélen kell táncolni, ami meg lehetetlen dolog, annyira vékonyak a határok.

Az meg külön megdöbbentő, hogy régebben azt is olvastam egyes lányoktól, nőktől, hogy ők nem szeretik az általuk túlzottnak tartott érzelmi megnyilvánulásokat. Hát, kinek mi a túlzó? Ez ízlés, alkat kérdése. De ezt meg külön meglepő volt pont nőktől olvasni.

Én egy nagyon érzelmes és érzékeny embernek tartom magam, és ha lenne nekem is valakim, akkor én is minden tőlem telhetőt megtennék érte. Szerintem egy párkapcsolatot eleve lehetetlen érzelmi megnyilvánulások nélkül működtetni, mert ez az alapja, a motorja az egésznek. Enélkül mi értelme? Enélkül nincs is igazi párkapcsolat szerintem.

2014. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsó! Akkor köszi, legalább tudom hogy nem vagyok egyedül.


De komolyan, kiakadok az ilyenen. Egy férfi legyen ilyen , olyan, ez a vonzó, az a jó és így tovább.

Az az érdekes még hogy ha meg a pasi nem foglalkozik annyit lánnyal akkor meg az a baj. Ahh

2014. jún. 28. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Akit nem tisztel az ember abba szerelmes sem tud lenni igazán. Középút... Lehet egyszerűen csak nem találod azt aki hozzád illene. Esetleg kisugárzás.
2014. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!