Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ki szeretne ismerkedni? 14/L

Ki szeretne ismerkedni? 14/L

Figyelt kérdés
Fültágítóm van, és pirosra színezett hajam. De nem olyan durva.. Fültágeszesek előnyben ^^.

2014. jún. 28. 22:41
1 2
 11/14 anonim válasza:

*Tapstaps*

Miért kell rögtön neki ugrani hogy "jaaj 14 évesen fültágító."

Fáj nektek vagy mi? Nem? Akkor mkért szólod le?

Kérdező: te meg ne törödj velük. :) ismerkedés alatt nem tudom mit értettél, de nekem írhatsz. 8mm-sem van 14 éves lányként. Többnyire pozitivumot kapok, szóval teged se erdekeljenek ezek :D

2014. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy szétfeszíted a füledet véletlenül se!
2014. jún. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

11.

Nem azt írtam. (Nem akartam/ok bunkó lenni.)

Mai világban mennyi divattattoo van? Sok. Rengeteg. Azokat miért nem szólják le? Azok egy életre ott maradnak! Meg a piercing. Hány embernek van !divatból! Egy fültágító meg összemegy (10mm-ig).

Én fültágítósként mondom hogy basszus~ Nem is olyan nagy szám.

Mert oké akinek más az érdeklődési köre annak visszataszító lehet. De akinek a példaképe is olyan egyedi annak ez "szép".

Beszélgettem tágítós ismerősökkel, és arra jutottunk, hogy a tágítós embereknek van valami KÖZÖS tulajdonság.(persze ha nem menőzésből van neki)

+ egy szóval se mondtam hogy értelmes dolog

2014. jún. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Ha bírod a Metalt akkor lehet...14/f mekkora tágítód van? (Nekem nincs)
2014. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!