Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy hátrányom lesz az ismerke...

Nagy hátrányom lesz az ismerkedésnél, hogy biszexuális vagyok? 20/N

Figyelt kérdés

10 hónapja szakítottam a barátommal, mert megcsalt. Most már rendbetettem mindent magamban, szeretnék újra ismerkedni majd, de félek, hogy sok srácnak az elején leszek érdekes, a 3-as szexet látják majd csak, illetve a nők csak kísérletezni akarnak...

Ti hogy látjátok ezt?


2014. jún. 29. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem személy szerint nem zavar, ha a lány biszex.
2014. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem
2014. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna az biztos. Persze, örülnék a hármasnak is, de ha igazán szeretnélek, akkor a szexben te lennél a lényeg, a középpont, körülötted forogna minden. Most az, hogy van ott még valaki, az inkább csak aktus része lenne, mint pl most a konyhában csináljuk... most a szabadban csináljuk... most hármasban csináljuk... De attól még veled szeretkezek. Inkább a másik csaj lenne csak "kellék", vagy nem tudom, érted hogy értem?
2014. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1,5 évig voltam kapcsolatban egy lánnyal, tavaly szakítottunk. Mostanság figyelek, hátha nyitunk valakivel egymás felé, de sajnos eddig minden fiú csak a 3-ast látta velem... aki meg nem, az csak a külsőmet látta, de tett magasról rám. Nem olyan könnyű. 19/l
2014. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna és nem venném megcsalásnak, ha lányokkal is lefeküdnél, annyi kitétellel, h diszkréten intézed.
2014. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen komoly kapcsolatot nem lehet veled létrehozni. Mert amit lehetne az nem 2 emberről szólna.


Szexre biztosan kellesz majd a pasiknak.

2014. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Miért hiszitek azt, hogy aki biszex, az nem lehet hűséges? Ugyanúgy monogám kapcsolatban élnek, jóreggelt...
2014. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Az akkor sem egy párkapcsolat. Egy normális kapcsolatban 2 ember van.


És nem fekszenek le se azonos neművel se különbözővel.

2014. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki biszex, az vagy lánnyal vagy fiúval van kapcsolatban, nem mindkettővel egyszerre... tehát az is egy normális párkapcsolat, mert 2 ember van benne. Pár. 2.
2014. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
23%
szerintem meg ki vagy egve, szegyen hogy ilyen fiatalon
2014. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!