Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj az ha még alkoholt használ...

Baj az ha még alkoholt használok az ismerkedéshez, hogy legyen bátorságom?

Figyelt kérdés

Idéntől változtattam az életemen és magamon és már lányokat is szoktam leszólítani. Viszont a félénkségemet úgy oldom nap közben, hogy mielőtt elmegyek itthonról, megiszok két sört. Gondolom mindenki tudja, aki nem hülye, hogy ettől nem részegedek le mint az állat, szinte meg sem látszik, de sok extra bátorságot ad arra, hogy megszólítsak lányokat, még azután is hogy elmúlt a hatása.


Úgy szoktam hogy pl. ebéd után megiszok két sört és aztán egyből bemegyek a belvárosba és az utcán, boltokban lányokat szólítok meg. Eddig nagyon sok telefonszámot szereztem, amikből jó párból randik is lettek illetve két lánnyal csókolóztam.

El akarom majd lassan hagyni az alkoholt, de szerintetek jó úton járok?


20/F


2014. júl. 1. 20:37
 1/6 anonim válasza:
Nagy arcnak tűnsz. Hajrá !
2014. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha spicces vagy vagy full K:O,akkor szerinte lesz esélyed.
2014. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én is így próbálkoztam egy lánynál csak hát fogalmazzunk úgy hogy nem két sört ittam szóval egyből érezte rajtam és dobott :/


a lényeg hogy ha 2 sörnél maradsz abból nem lehet baj csak ne vidd túlzásba

2014. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem baj egyáltalán,nekem még azzal sem megy...

23/F

2014. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy toltam jó ideig, üdv, tesó!:D


Csak szar, mert a sok csalódás óta, már a pia sem visz rá, hogy újra leszólítsak idegen lányokat a városban, de helyette vannak már lány haverjaim, azok meg szeretnek és hát se szűz, se tapasztalatlan nem vagyok már csajokkal. Neked is biztos jól fog menni, sok sikert, tesó!

2014. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg leállni róla, mert még a végén mindenhez kelleni fog, Hiszen piásan könnyebbén mennek a dolgok. Ez meg az alkoholizmus melegágya lehet. (Nem a mennyiség, hanem a rendszeresség a rossz ebben.)
2014. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!