Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság tényleg az a nő a jó...

Manapság tényleg az a nő a jó aki hamar oda adja magát?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy fiúval. 5 alkalommal találkoztunk csóknál több nem történt. Már nem nagyon foglalkozik velem miután említette is a szexet főleg.
2014. júl. 2. 09:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem
2014. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

1 évig nálunk szó se volt róla..belegondolva nem is értem hogy bírtuk :D de nekem kellett a kihívás..ha az első alkalommal odaadja magát lehet most nem lennénk együtt :)

19F

2014. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A "jó nő" ennél komplexebb kérdés.


Tény és való, hogy hátrányban vagy azzal szemben aki könnyebben nyílik a fiúknak... minden téren. Viszont ez valahol előny is neked.


Mert így van egy szűrőd neked is, hogy ki az akivel összeillesz és ki az akivel nem. Én is ilyen lassú ember vagyok és csak azzal tudok együtt lenni intimebben akihez már tartozok.

2014. júl. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nem csak manapság, régen is így volt ... :-P


De egyébként meg azért nem értem ezt a problémát, mert felnőtt emberek között egy kapcsolat szerves része a szex. Egyrészt enélkül nem működik, másrészt meg mi a francért fosztod meg magad és a párod a közös örömtől?

2014. júl. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy a mai fiatalok nem szeretnek udvarolni. 1-2 "randi", hogy lásd hogy kedves vagyok, de utána térjünk a lényegre.

Én fiú létemre szeretek bókolni, udvarolni a lányoknak. Nekem viszont a kezdéssel van bajom: nagyon nehezen ismerkedek egyedül lányokkal. Általában fiúkkal haverkodok és általuk ismerkedek lányokkal ( aminek az a hátulütője, hogy többségben van barátjuk ).

2014. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Dugásra ezek a nők a legjobbak. Ez tény.(nem sok energia megszerezni őket)

Kapcsolatra viszont az olyanok jók mint pl Te. Senki nem akar egy ribivel lenni.

2014. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mi a párommal a 3. randi után feküdtünk le, érdekes de 5 éve együtt vagyunk.
2014. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Naná.


Te is felpróbálod először a cipőt mielőtt megveszed, nemde?!

2014. júl. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem fosztom meg a páromat a szextől. De ez a fiú nem volt a párom addig pedig nincs is szex. Ő azt mondta ismerkedjünk akkor tegyük azt ne szexeljünk.
2014. júl. 2. 10:07
 10/24 anonim ***** válasza:
Ha te ilyen elvek szerint élsz akkor ennek a kapcsolatnak már nincs értelme.
2014. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!