Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Járnátok olyan fiúval...

Lányok! Járnátok olyan fiúval aki 190 cm magas és mellé 80-81 kg, de nagyon sportos, erős testalkatú aki évek óta küzdősportra jár (Muay Thai)? És aki nem fél megmondani senkinek sem amit gondol róla?

Figyelt kérdés
Biztonságban éreznétek egy ilyen fiú mellett magatokat?

2014. júl. 4. 22:32
1 2
 11/16 Az ember aki más ***** válasza:
Én speciel 198cm magas és 85kg vagyok.Szerintem nem csak a magasságon múlik,hogy egy nő biztonságban lehet-e egy férfi mellett vagy nem,hanem elsősorban a férfin,ha az élet olyan helyzetbe hozza,hogy meg kell védenie a nőt maga mellett...akkor derül ki igazából mennyire férfi is a férfi.egyébként még a gondolat végére...ex katona vagyok,úgyhogy kiképeztek a "szituációk" megfelelő kezelésére.Ettől függetlenül távol áll tőlem az erőszak,de ha úgy alakul,akkor odateszem magamat.
2014. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Colos te vagy az?! XD
2014. júl. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Igen! Ez pont nagyon is ideális. Én 170 cm vagyok, nekem tetszik, ha a fiú 10-20 cm-rel magasabb. Es az a legjobb, ha ki mered mondani a véleményedet, tudjak csak meg az emberek, hogy mit gondolsz róluk. Én is mindg ezt tezsem.

16/L.

2014. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Az ember aki más ***** válasza:

Kedves ismeretlen tegnap 19:31 vélemény író.Régebben ezt a jelzőt is megkaptam,de a kommentedből úgy tűnik,mintha ismernél engem személy szerint.)))

Kedves 16/L kommentelő.Én mindig cenzúra nélkül megmondom a véleményemet...ha kell vulgárisan ha kell személyre szabottan.Igazából túlságosan őszinte vagyok,valaki szerint ez hátrány én viszont amondó vagyok és ez az egyik mottóm:Légy önmagad,add önmagadat,maradj önmagad.Ennyi a lényeg semmi több.

2014. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 HDorkaa válasza:
Igen,nagyon szívesen járnék egy olyan fiúval.
2014. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a mindig megmondom a véleményem dolgot. Néha tudni kell disztingválni, ez intelligencia kérdése is.
2015. febr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!