Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Miért mindig egy...

Lányok! Miért mindig egy Adoniszt képzeltek el egy fiúval való chatelés során, és miért tiltjátok le az illetőt, ha kiderül róla, hogy mégsem az?

Figyelt kérdés
Sokszor azokat a válaszokat kapják itt GYK-n a nem túl előnyös külsejű pasik kérdéseire, akik nem találnak maguknak párt, hogy önértékelési problémával küszködnek, meg a többi bullshit, de mégis az a tapsztalatom, hogy hiába szimpatizálnak velem a lányok, amíg nem látták az arcom, le se sz*rnak, miután szembesülnek vele.

2014. júl. 5. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem egy Adoniszt képzel el egy nő, pusztán egy normális, átlagos férfit, úgyhogy ne általánosits. Amúgy te kit képzelsz el amikor beszélsz egy nővel? Egy kövér, hájas, pattanásos, ápolatlan, hiányos fogú nőt????? Na, ugye......
2014. júl. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Didiiayer ***** válasza:

Nem biztos, hogy mindenki egy adoniszt képzel el. Szerintem mindenki inkább olyat képzel el, amilyen nagyjábol az esete vagy amilyet szimpatikusnak találna. Nem hinném, hogy rögtön mindenki letiltja a másikat ha éppen nem úgy néz ki ahogy elképzelte. Lehet rosszul fogod ki vagy mégsem szimpatizáltak veled annyira, mint gondoltad.

Mégis hányszor fordult veled ez elő?

2014. júl. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az is lehet, hogy a kérdező a nyuszika és a létra esete:


A nyuszika elhatározza, hogy elmegy cseresznyét szedni, de nincs elég hosszú létrája. Hát gondolja elmegy a mókushoz és elkéri az övét. Útközben elgondolkodik:

- Mi van, ha nem is akarja odaadni a létrát? Na mindegy.

Megy tovább a nyuszika, majd megint elgondolkodik:

- Mi van ha pénzt kér érte? Na mindegy.

Így gondolkodik, miközben mendegél, majd megérkezik a mókushoz.

Mókus: Jó napot, nyuszika! - mondja a mókus

Nyuszika: Tudod mit!? Rohadj meg a létráddal együtt!!!!

2014. júl. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez a nyuszis de jó! :)
2014. júl. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na látod én pont ezért nem szeretek interneten ismerkedni, mert teljes mértékben hiányzik a metakommunikáció.

Én anno soha nem egy Adoniszt képzeltem el, sőt, megpróbáltam nem elképzelni senkit, mert egy csomó variáció jöhet szóba. Egyébként hidd el nem csak lányok csinálják azt amit te leírtál, hanem fiúk is, legalábbis egy részük (mindkét nemre értve).


A lényeg az, hogy az itteni ismerkedés is zsákbamacska. Olyan felfogású embert kell kifogni, aki nem tragédiaként éli meg, ha a valaki olyannal levelezik aki nem az esete. Csak ugye valaki még a sima "barátkozástól" is tartózkodik, egy képcsere után...

2014. júl. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!