Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Mik azok a témák...

Lányok! Mik azok a témák amiről szívesen beszéltek ismerkedéskor? Többi lent.

Figyelt kérdés
Amikor először beszéltek egy fiúval mik azok a dolgok amikről sokat szerettek beszélni? és tudtok jó bókokat amik nem nyomulósak kicsit mondjuk poénos de jól esne nektek? Mennyi ismeretség után randiznátok egy sráccal és hogyan jelzitek ha tetszik nektek egy srác? Mik azok a jelek amiket küldtök a fiúnak vagy írtok neki netes ismerkedéskor? 14-16 éves lányok véleménye érdekelne.:D

2014. júl. 6. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a fiú/férfi tud magáról mesélni, és úgy mesél, hogy minél érdekesebbé, szórakoztatóvá teszi.
2014. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És mim azom a témák amiket kedvelnek a lányok? Amiről szivesen beszélnek egy sráccal
2014. júl. 6. 19:18
 3/8 anonim ***** válasza:
A lányok általában szeretnek beszélni, igy inkább jobb ha a fiú kérdezz és odafigyel mit mond a lány. Aktualis kérdések jöhetnek szóba, tehát iskolaidőszakban, mi volt a suliban? ki a legjobb barátnőd? nyáron: mentek valamerre nyaralni? mit csinálsz nyári szünetben? esetleg ki az eseted, milyen fiúk tetszenek neked? Hova szeretsz járni szórakozni? Mit szolsz a barátaimhoz? Hova fogsz járni gimibe? Mi érdekel? Mit szeretnél tanulni? Mit szeretnél dolgozni ha végzel? Milyen egyetemre szeretnél menni? ilyesmik.. és ha visszakérdez akkor mesélj te is magadról.
2014. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Áhh ezek nagyon jók köszi :D és mik azok a poénok amiket szerettek? És ezekről a témákról vélemény:mi volt a legőrültebb dolog amit csinált, ha lenne egy kívánsága mi lenne? Ezekről szerettek beszélni csajok?
2014. júl. 6. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze ezek jó kérdések mert erre mi lányok is vissza tudunk kérdezni .
2014. júl. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igy előre ne tervezd el, hogy poénokat vetsz be, mert van akinek nem is áll jól, van amelyik lány nem is igazán szereti, először csak legyél kedves, figyelmes, és ha már jobban megismerted, hogy veszi a lapot, mennyire hülyéskedős akkor lehetne poénkodni.
2014. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze nem rögtön akarom csak azért kérdeztem hogy majd később jó lesz :D csak úgy tapasztalatgyűjtésből :D
2014. júl. 6. 22:14
 8/8 anonim válasza:
én nagyon utálom amikor egy pasi nem bír magáról semmit mondani és megkérdezi hogy nekem bejönnek e az olyan fiúk mint amilyen ő. Nem tudom mert nem tudom megismerni :D viszont azt se szeretem amikor csak róla kell beszélni .jól esik ha érdeklődik és ha mesélek valamit uutána rákérdez valami részletre a sztoriban mert akk látom hogy érdekli :)hajrá :)
2014. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!