Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak olyan 13 éves lányok...

Vannak olyan 13 éves lányok akik komoly kapcsolatot szeretnének?

Figyelt kérdés

előre leszögezem nem ,nem akarok ismerkedni mielőtt valaki írná ,hogy nem társkereső. Szóval vannak ilyen lányok? 13 éves fiú vagyok és már nem olyan "szerelemre" vágyok ,hogy jaj ez most ,de menő meg ha jól öltözik akkor a pasim ha csinos akkor a csajom stb. Szóval vannak ilyen lányok?

13/F



2014. júl. 8. 14:14
 1/9 anonim válasza:
Biztos van...csak én nem ismerek ilyet. 13 évesen még csak jól elvannak. Egy lány igazán csak 16 éves kora után tud igazán szerelmes lenni. Még ne akarj csókot meg ilyeneket, főleg ne ****. Kivéve ha a csaj egy ku*v@. Na én ennyit tudok.
2014. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő ássa el magát.


A kérdésedre a válasz: nincsenek. Legalábbis szerintem a te korosztályodban vagy idősebb pasira vágynak (ami szerintem undorító dolog), vagy azt mondják neked, hogy komoly kapcsolatra vágynak, miközben még ők is kislányok. Még ezzel várj és jobban meg fogod tudni találni a kettő közti arany középutat!

2014. júl. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem vannak
2014. júl. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nem nagyon...
2014. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy képesek komoly kapcsolatra, de egyrészt a komoly kapcsolat fogalma nem egésze azt jelenti, ahogyan azt ők gondolják, másrészt lehet, hogy ezt csak addig gondolják míg 13 évesen össze nem jönnek valakivel és kiderül, hogy mégsem úgy alakulnak a dolgok, ahogy ők azt elképzelték.
2014. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vannak, én is az vagyok :))
2014. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Vannak én is az vagyok 13/L vágyom kapcsolatra és az én osztály társaimból 6 szeret engem csak én nem szeretem őket.Te normálisnak tűnsz. :)
2014. szept. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vannak... :)
2014. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem az első kommentelőnek van igaza meg minden nem akarok bunkó lenni de komolyan, milyen kérdés ez?még kislányok vagyunk legalább ne a gyakori kérdéseken tedd fel ezt a kérdést mert itt még az arcodat sem látjunk ! nem akarok bunkó lenni mondom de egy ember ( főleg egy lány) hogy bízhatna meg egy olyan emberben akiről azt sem tudja ki! nem feltételezem hogy te 40 éves fickó vagy de sokan így vannak vele
2015. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!