Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejöhettem neki? Miért nem...

Bejöhettem neki? Miért nem kérte el a számom?

Figyelt kérdés
Ma egy cipőboltban találkoztam egy fiúval, aki leült egy székre. Én meg többször elmentem előtte, és mikor ránéztem többször összeakadt a tekintetünk. Aztán leültem vele szembe, kicsit arrébb, és többször egymás szemébe néztünk. Volt hogy kb. 10 másodpercig is. És mikor ment ki a boltból, akkor visszanézett rám, a szemem sarkából láttam, és mikor ránéztem, megállt az ajtóban és nézett :) Tudom hogy ez elég mindennapos, de nagyon bejött a srác. Vajon miért nem kérte el a számom? Vagy csak gyakorolta a szemezést? :D

2014. júl. 9. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudta volna hogyha elkeri akkor nem küldöd el a francba?
2014. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak gyakorolta.
2014. júl. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Biztos csipás volt a szemed
2014. júl. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha minden szemezéskor elkérnék a fiúk a lányok számát, nem léteznének szinglik.. Szóval ez nem így megy, nagy bátorság vadidegentől elkérni a telószámot....
2014. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen....
2014. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!