Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy bájos, szép nő figyelmét...

Egy bájos, szép nő figyelmét valóban az a férfi keltheti fel, aki úgymond nem veszi őt észre, vagy legalábbis nem a szépségét részesíti előnyben?

Figyelt kérdés

Számtalan példát hallottam, olvastam már interneten is, és az ismerősi köreimből is. A legjobb haverom barátnője mesélte, aki rendkívül szép, hogy a mostani barátjára, azaz a haveromra azért figyelt fel, mert a sok bamba férfi közül ő volt az egyetlen, aki nem tátotta a száját rá, nem csorgatta a nyálát a jelenlétében, vagy éppen a háta mögött. Immáron 5 éve vannak együtt boldogságban.


Az egyik osztálytársam nővére a napokban meg azt mesélte nekem, hogy a párja első mondata ez volt neki: "attól, hogy nagyon szép lány vagy, és rengeteg férfi pályázik rád, én attól még nem fogok hasra esni előtted". Fura, de így kezdődött az ismerkedésük, három éve vannak együtt, már fél éve összeköltöztek, és az egyetem végzése után egy éven belül kisbabát szeretnének.


Egy önmagával, önmaga tulajdonságaival, értékeivel, képességeivel tisztában lévő nő, akire tényleg sok-sok férfi pályázik, számára tényleg pozitív dolog az, ha egy férfi nem a szépségére olvad el?


2014. júl. 12. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű sokaknak már a tény is jólesik, hogy valaki túllép azon, hogy szép és dugna vele egy jót, tehát ezen kívül a többire is kíváncsi.
2014. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen. Mert akkor nem csak a külsőségeket látják benne,hanem másra is képesek felfigyelni. L
2014. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az osztálytársad nővére meg szerintem ezen felül értékelte a párja (akkor még nem párja) nagy száját, talán kihívásnak tekintette őt.
2014. júl. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Viszont ez tényleg csak azokra a szép, és intelligens nőkre vonatkozik, akik tisztában is vannak az adottságaival. Önbizalom hiányos, vagy magukat nem túl szépnek látó nőknél ez szerintem sokkal kevésbé működne, ők még talán igénylik is a bókokat, pláne, ha amúgy kevés jut.
2014. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, akinek van egy cseppnyi esze, illetve nem a külsőségekre alapoz mindent, annak bizony tényleg fontos, hogy ne a külseje miatt szeressék. Ez szépekre is, csúnyákra is igaz, mert aki ez alapján ítél, az felszínes.

És egy szép nő igaz hogy szereti ha felfigyelnek rá, szereti ha a szépségével valamennyire irányíthatja a férfiakat, de igazán csak azt fogja szeretni, és megbecsülni, akinek nem ez a legfontosabb tulajdonsága.

2014. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velem nem volt sem bunkó, sem szemtelen a párom. Engem az nyűgözött le, hogy nem elsősorban a nőt látta bennem, hanem az embert és nekem erre volt szükségem.
2014. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én is jobban szeretem, ha a személyiségem, az intelligenciám tűnik fel valakinek, nem pedig a szépségem. Sokan megragadnak annál, hogy jól néz ki, jó csaj, meg kéne dugni. Egyből leszűröm mindenkiről, hogy mennyire vesz komolyan, az ilyenek nem szoktak jól járni. A férfiak, akikkel eddig dolgom volt mind tudták értékelni azt, hogy nem egy üresfejű liba vagyok, akin van néhány lyuk, hanem van sütnivalóm, jó a humorom, széles az érdeklődési köröm, művelt vagyok, stb. És sokkal inkább bókoltak ezeknek a tulajdonságaimnak, mint sem annak, hogy szép az arcom, vagy jó a fenekem. Nyilván ezek is elhangzottak, de nem ezzel indított senki. Nekem ez az elutasító hangnem sem jön be, amit írtál, hogy "nem fogok tőled hasra esni". Mivel nem is várom el senkitől, sőt. Nem szeretem, ha nyíltan a lábaim előtt hever valaki. De ezt ne is közölje, mert innentől kezdve csak elutasítást kap. Ha valaki érdeklődik irántam, az mutassa is ki, ezzel semmi gond nincs, de ne vigye túlzásba, és ne csak az ágyig akarjon velem eljutni. Én sem szoktam az elutasító pi-csát játszani, ha valaki tetszik. Nem teszek úgy, mintha nem érdekelne. Szánalmasnak tartom az ilyen taktikázásokat.
2014. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!