Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Hagyjam el, vagy...

Mit tegyek? Hagyjam el, vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy helyes és extravagáns, nagyon modern csávóval (tudjátok, punk haj, teletetovált test, tetkó mindenhol, fülbevaló, orrkarika, piercing a nyelvben) de ő piál és félek, hátha megcsal...elkezdtünk találkozgatni összemelegedtünk és megtörtént a dolog...nagyon jó vele szeretkezni, de nem elégít ki úgy, ahogy akarom...hetente csak 7-szer van velem de én többet akarok vele együtt lenni, szeretkezni egy héten minimum 20-szor...sokszor úgy érzem, az ő alkoholista barátai fontosabbak számára mint én...sokszor úgy érzem prostituáltnak néz engem... felajánlgat a haverjainak, nyugodt szemmel nézné, ha a szeme láttára együtt lennék egy másik sráccal...múltkor moziban voltunk és amikor jöttünk ki levizelte az oszlopot, azért mert kellett neki és mert menőzni akart előttem...de én totálisan beleestem ebbe a srácba minden butasága, bolondsága ellenére szeretem és nem bírom elhagyni...mit tegyek? szerintetek tartós lesz ez a kapcsolat, vagy keressek inkább egy jól szituált férfit? szerintetek én egy egyéjszakás kaland vagyok számára?

#csávó-alkohol-alkoholista-szerelem-beleesés-felajánl-barátainak-punk-piercing-extravagáns-nagyon-modern-orrkarika
2014. júl. 12. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
kamu
2014. júl. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kamu, de ha nem akarod nem kell elhinni...Én normális válaszokat szeretnék kapni.
2014. júl. 12. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
ilyenkor nincs még terve a jövővel kapcsolatban szóval akármelyik pillanatban meggondolhatja magát és eldobhat...szóval elég bizonytalan szerintem a helyzeted, DE lehet később csak téged akar veled tervez, nélküled el sem tudja képzelni majd a jövőjét...szóval választanod kell...akarsz addig várni amíg kiderül mit akar és talán akkor szakít veled...vagy téged akar melletted marad...vagy inkább eldobod és keresel olyat aki már most veled tervezi a jövőjét...
2014. júl. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Olyan vagy mint egy devizahiteles: semmiből akarsz biztonságot.


Téged viszont nem fog megvédeni a kormány

2014. júl. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt irom ,hagyd ott megteszed?Soha nem fogom megérteni miért tesznek fel ilyen jellegű kérdést!A válaszadók soha nem látták ,nem ismerik,nem feküdtek le vele.Gondolod itt megtalálod az igaz választ?Kiemelnék a mondataid közzül egy idézetet!Extravagáns nagyon modern csávó......levizelte az oszlopot.Ezt a kutyám simán megcsinálja!!!!
2014. júl. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

mitvártál? egy normális embernek persze hogy fontosabbak a barátai mint egy lány :)

az meg hogy lehugyozza az oszlopot az nem menőzés..a punkok ilyenek,ha nemtetszik akkor odébb lehet állni.

2014. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves 3-mas!
2014. júl. 17. 13:38
 8/8 anonim válasza:
Én az oszlop helyett téged hugyoztalak volna le. Megérdemled!
2014. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!