Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tartsam vele a kapcsola...

Hogyan tartsam vele a kapcsolatot a nyáron?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy négy éve tetszett nekem egy srác, de ezen a nyáron orbitálisat csalódtam benne, és teljesen megutáltam. Nagyon örülök mindennek, sokkal boldogabb vagyok nélküle. Most elmentem táborba, nemrég értem haza. Ott volt egy srác, aki eggyel felettem jár, vagyis most ballagott. Egész évben rá se néztem, még a nevét sem tudtam, a tábor alatt tudtam meg. Nagyon megtetszett, nem szépfiú, de szerintem nagyon helyes, kedves, vicces, és rögtön egy hullámhosszon voltunk, nagyon jól elvoltunk. Úgy gondoltam, hogy ha hazamegyek a táborból, bejelölöm Facebookon (ottalvós volt a tábor), de amikor hazaértem, rájöttem, hogy nincs Facebookja, csak az öccsének, aki viszont bejelölt engem. Tudom, hol lakik, ma arra mentem biciklivel, és köszöntünk egymásnak, de én már mentem is tovább, mert egy barátnőmmel voltam.

A táborban amúgy ő kereste a társaságom, elhívott hintázni, szóval csupa-csupa apró dologgal kedveskedett nekem, megdicsért, és nem a r!b@ncokkal foglalkozott, lerázta őket, VELEM volt. Viszont nem tudunk beszélni, mivel nincs fent Face-n, és a telefonszáma sincs meg. Én próbálok arra menni, amerre lakik, de akkor úgyis csak köszönünk egymásnak... Pedig sokak szerint tetszek neki, és összeillünk.

Kérlek, mondjatok erre valamit! :)



2014. júl. 12. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy az öccsét használod randiszervezőnek, bár ez nem a legjobb ötlet, vagy bátorkodsz arra biciklizni és megállni egy beszélgetésre, hogy volna-e kedve találkozni, vagy csak elkéred a számát, aztán onnan már pl viberezhettek is ha nem éppen a városban sétáltok mert elhív miután elkérted a számát :P
2014. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hú, hát eléggé félek elkérni a számát, az öcsére már rá akartam írni, de sosincs fent, úgyhogy ezt azt hiszem buktam. Szeptemberben lesz egy tábor, ahova mindketten megyünk, de az nagyon messze van, és őt nem biztos, hogy az első hónapban elengedik a gimiből...
2014. júl. 12. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen táborban ismerkedtetek meg? Hány évesek vagytok?
2014. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kezdjük az egyszerűbbel: én tizennégy vagyok, ő most ballagott, tizenöt. Azonban kérlek, ne ítélj el a korom miatt, elsősorban nem járni szeretnék vele, csak jobban megismerni, aztán talán összejönni.

A tábor lényege az volt, hogy 30 gyerek a mi sulinkból, illetve 30 egy másikból együtt táborozik, EU-s támogatásból. A srácot eddig nem is ismertem, a nevét sem tudtam, így jórészt itt ismerkedtünk meg.

2014. júl. 17. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!