Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tini lányok, akik úgy oda...

Tini lányok, akik úgy oda vagytok ezekért a tökéletes szép arcú, általában páwa menő fiúkért, az igaz, hogy ezek a fiúk valójában nektek csak barátok, mert valójában ezek bizony mind full homárok? : D

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

jaaaahjjj igen, tök igaz.. úgyhogy megnyugodhatsz kérdező, minden lány csak arra vár hogy te összejöjj velük,


na HAJRÁ!

2014. júl. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már találkoztam ilyenekkel:


[link]

2014. júl. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kicsit értelmetlen a "kérdésed". (szerintem ez nem kérdés inkább gúnyos fintorgásnak tudnám azonosítani de mind1) Azzal neked meg mi a problémád, ha vannak olyan lányok akiknek ez jön be, ki vagy te, hogy meg mondd kinek milyen srác kell hogy tetsszen. Én nekem nem az eseteim az ilyen srácok, és nem is tetszenek, de attól még nem fogom meg mondani, hogy mit csináljanak, ha nekik ez tetszik akkor ez tetszik és mivel nem az én dolgom megyek élem tovább az életem......
2014. júl. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
külső ≠ belső, szexualitás
2014. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!