Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a nők akik nem szeretik...

Azok a nők akik nem szeretik azokat a férfiakat, akik csendesek, visszahúzódóak voltak már ilyennel?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 05:56
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Engem hosszabb távon idegesít,mert én teljes ellentéte vagyok ennek. Meg amúgy is,egy férfi legyen határozott és domináns.

Szóval igen,voltam ilyen pasival,3 évig.

2014. júl. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az előző kommentelővel, egy férfi/srác legyen domináns! Viszont te nem tehetsz róla, ha ilyen a természeted. Ha már szerény vagy, legyél aranyos, figyelmes, érdeklődő, próbálj hozzá közeledni, esetleg sms-ezhetsz vele, de akár fel is hívhatod minden nap, ha őt nem zavarja. Aztán próbáld meg elhívni valamerre, meghívni valamire és ott esetleg megpróbálhatod megcsókolni. Ha a sok ismerkedés és beszélgetés ellenére sem engedi hogy megcsókold, akkor nincs esélyed, barátom! :D De reménykedjünk benne, hogy összejön :) ! Ami nagyon fontos, látnia kell, hogy nem vagy "beszarva" tőle meg a randitoktól, meg kell látnia benned a határozott férfit! Szóval légy férfi, és odalesz érted. A lányok értékelik, ha foglalkoznak velük, biztos meglesz a jussod.
2014. júl. 24. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfiként én sokkal jobban szeretem az egyenrangúságot. Én nem bírom az olyan nőket, akiket állandóan irányítani kell, nem tud döntést hozni azt is rám hagyja mindig, az ágyban csak alul szeret lenni. Sokkal jobb, ha néha én dominálok néha ő. Vannak olyan nők, akiknél nem gond, ha visszahúzódó vagy, de ha mellé határozatlan is vagy az már baj.
2014. aug. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Én is az egyenrangúság híve vagyok, viszont mellém nem való visszahúzódó pasi, sajnos elég erős természetem van, elnyomnám akaratlanul is.
2014. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem voltam még ilyennel, de nem is lennék. Ahogy már előttem írták, nem a visszahúzódással van a gond, nem kell mindent a világba kiabálni, hanem azzal, ha ez még "teszetoszasággal" is párosul... és "szerencsétlen flótás"-ba megy át a srác...
2014. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Dehogy voltak, néhány kivételtől eltekintve. Lenézik őket, pedig halvány lila fingjuk nincs, milyen is egy ilyen ember, és mit lehetne belőle kihozni. De ugye női egyenjogúság, mi az, hogy nekik munkát kéne fektetni a férfiba? A férfi legyen határozott, céltudatos, humoros, kemény, izmos, romantikus, stb, stb. Az teljesen rendben van, hogy ha egy nő elesett, visszahúzódó, depressziós, önértékelési zavarokban szenved, majd jön egy férfi, aki felkarolja. Na ezt visszafele felejtsd el. Pedig ugye mindkettő ember...

Persze nyilván jön a szokásos már-már PR szöveg, hogy próbálkozz, meg légy határozott, laza, ésatöbbi. Na most ezt könnyen mondja egy nő, akinek annyi a dolga, hogy válogasson (igen, még a legrondább, dagadt rémség is olyan top pasival járkál, hogy csak nézek), meg egy olyan férfi, aki úgymond ezzel a készséggel született, és tizen, huszon évig ezt nevelték bele a szülei. Ám nem mindenki rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal, illetve vannak, akikbe az apjuk világ életükbe azt verte beléjük, hogy haszontalan, semmirekellő senkik. Nekik egy picit nehezebb tenni a menő fiút, főleg ha későn érőek, csak negatív tapasztalatuk van, emiatt k**vára frusztráltak.

Persze lehet próbálkozni, csak eszközök nélkül felesleges körök. Én is letehetnék a szakközepet végzett, minden hétvégén bulikban ribiket döntögető menőfiú elé egy összetett függvényt, hogy integrálja le. Megpróbálhatja 15324-szer, a végeredmény pont ugyanaz lesz mindig.


Úgyhogy aki az általad leírt tulajdonságokkal rendelkezik, az vagy igazodik valahogy a kereslethez, vagy marad marokmarcsi vagy lakásos lány, amíg nem szagolja alulról az ibolyát. Ez egy ilyen világ, hiába nem veri a legtöbb srácnak az iq-m felét se alulról az intelligencia szintje, ez teljesen másodlagos a nőknek.

2014. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a baj veled utolsó, hogy negatív búval baszott pesszimista vagy. Te úgy látod, hogy tökéletes vagy, de a nők mind ribizlik! Nem hiába kerülik az olyan embereket, mint te. Ha lazább lennél nem foglalkoznál ezzel a menőcsávós dologgal sokkal sikeresebb lennél, de így még azon se csodálkoznék, ha barátaid sincsenek! Írtad, hogy még a dagadt nők is menő jó képűekkel vannak együtt, de a fordítottját soha nem veszed észre, mert mindig szürkén látod a világot. Elárulom neked, hogy nincs csúnya ember, csak nagyon igénytelen. Ha gond van a kinézeteddel, akkor próbáld kihozni magadból a maximum, ha kövér vagy fogyj le, ha sovány vagy egyél többet és kezdj el edzeni. Vegyél fel olyan ruhákat, amiben jól nézel ki, de ezek csak pluszt adnak ettől még nem lesz nőd, csak akkor, ha változtatsz magadon és nem leszel mártír! Férfiként írtam ezeket!
2014. szept. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy te se fogtad fel a felét se annak, amit írtam.:) Én, mint tökéletes? Viccnek is rossz, sőt, jóformán az ellenkezőjét gondolom ennek. Tovább megyek, még csak "nőgyűlölő" sem vagyok, ahogy ez neked lejött. Logikusnak valamennyire logikus a párválasztási stratégiájuk, de egyben érthetetlen is. Na mindegy, nem jártatom tovább a klaviatúrát, gondoljon mindenki, amit akar.
2014. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os te se voltál még normális kapcsolatba soha, amennyi baromságot összehordasz...van bármi fogalmad is az emberi kapcsolatokról?
2014. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!