Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért csak végletekbe...

A lányok miért csak végletekben tudnak gondolkodni?

Figyelt kérdés

Sokszor feltették már ezen az oldalon azt a kérdést, hogy a lányok miért nem tudják a számukra nem szimpatikus fiúknak megmondani az igazat, nem pedig hazugságokkal, például, hogy már van barátja, visszautasítani. Erre a gyakori válasz, főleg a lányoktól, hogy "miért, mondjam meg neki, hogy egy ocsmány majom, és hányok a pofájától?"

Az aranyközépútról még nem hallottak a lányok? Miért kellene alpári módon visszautasítani a srácot, ha mondhatja a lány azt is, hogy "bocs, de nem vagy szimpatikus", vagy "bocs, de nem vagy az estem, nem talállak vonzónak" stb.

Tehát a lányoknak miért nem jut eszébe ez az opció? Miért csak a hazugságra vagy az alpári, gyomorforgató stílusba csomagolt igazságra tudnak gondolni?



2014. júl. 23. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Eleinte az ember megpróbálja ezt, legalábbis az értelmesebb lányok. De aztán a fiú annyira nyomul, hogy muszáj vagy keménynek lenni (bunkónak) vagy pedig hazudni (van barátom).


A van barátom-dumát én akkor alkalmazom, ha félek az illetőtől, hogy zaklatni fog, pl. egy buliban egy ronda srác.

2014. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A "szépfiúktól" gondolom nem félsz...
2014. júl. 23. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
legutóbb egy igazán jóképű férfi zaklatott engem hónapokon keresztül, szóval de:)
2014. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy amikor én udvariasan közöltem a sráccal, hogy nem találom vonzónak, egyáltalán nem volt megértő, sőt, még ő küldött el a haddnemondjam hova. :) Én a kultúrált viselkedés és az őszinteség híve vagyok, de sajnos ez egy olyan téma, ami eléggé sérti az ember egóját, akármilyen stílusban közlik vele.
2014. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy sith tárgyal végletekben.
2014. júl. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát én egyáltalán nem vagyok olyan srác. Egyszer egy osztálytársamat hívtam el randizni, ő is ezzel a "már van pasim" dologgal koptatott le, ami szimpla hazugság volt. Félni tőlem nem volt oka, mert még csak káromkodni se hallhatott sohasem engem, és már évek óta ismertük egymást.


Az az igazság, hogy ezzel a most van pasim szöveggel nem utasított el nyíltan, tehát én azután még nagyon sokáig reménykedtem, ami később egy nagy vitához is vezetett, holott, ha már akkor elmondja, hogy nem vagyok neki ilyen módon szimpatikus és vonzó, akkor mindkettőnket megkímélt volna tőle.

2014. júl. 23. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!