Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jobban kedvel engem?

Szerintetek jobban kedvel engem?

Figyelt kérdés

Kedves srác, neten ismerkedtünk meg.

Már egy jó pár napja írogatunk egymásnak és mindig olyan kedveseket mondd nekem, meg érdekli, hogy én mit szeretek csinálni stb.

Nekem elég szimpi, de félek megkérdezni, hogy bejövök-e neki.

Már elegem van abból, hogy mindig egyedül gubbasztok egy padon.



2014. júl. 24. 08:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínû hogy bejössz neki. :) de azért vigyázz. Csak akkor jöjj össze vele ha már szerelmes ,és ne azért mert szimpi meg akarsz valakit ;)
2014. júl. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, meg tudom hogy nem kell elsietni meg minden, de utálok magányos lenni, mellesleg barátaim sincsenek.

De köszi az értelmes válaszodat :)

2014. júl. 24. 08:41
 3/13 anonim ***** válasza:
ha tényleg érdeklődik meg kedveskedik akkor szerintem kedvel :) és te is kimutatod felé, hogy érdekel és szimpatikus neked?
2014. júl. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is mondok kedvesebb dolgokat, meg én is kérdezek. Helyeslem a dolgokat amiket tesz, tanácsot adok ha kell. Az a jó, hogy hasonló az érdeklődési körünk. :)
2014. júl. 24. 10:00
 5/13 anonim ***** válasza:
és a találka felmerült már? korotok? hogy van szabadidőtök?
2014. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát találkát nem igen tudunk. Nem ugyanabban a településben lakunk.

Ha jól emlékszem ő 15 én 14. De valahogy így.

Nekem nyáron sok szabadidőm van, neki is. Sokat írogatunk. Tegnap egész nap irogattunk. Megvan a közös hang :)

2014. júl. 24. 10:20
 7/13 anonim ***** válasza:
milyen messze laktok egymástól? :) mondjuk ha csak napok óta beszélgettek még kicsit várhattok a talival :) de szerintem jó úton haladtok :)
2014. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát még nem tudom hol lakik, de mindjárt megtudom. A leveleiből látszik, hogy művelt.

Írásban adjak neki valahogyan jelet, hogy megkedveltem?

2014. júl. 24. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:
először a lakhelyet kellene megtudni, mert lehet a táv miatt bukta a dolog és csak fájna neki...
2014. júl. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm, majd megírom hogy mi volt. Köszi az eddigi segítséget.
2014. júl. 24. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!