Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet felszedni egy...

Hogyan lehet felszedni egy pasit nő létemre?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnék felszedni egy srácot vagy elérni hogy ő kezdeményezzen? Nektek milyen praktikák jönnek be srácok?
2014. júl. 29. 04:23
 1/9 Sulek Péter ***** válasza:
0%
ha gondolod dumcsizhatunk 21 F vagyok segítek neked :) írj rám privit és ott leírhatod részletesen a problémádat segítek attól is függ milyen pasit akarsz felszedni :)
2014. júl. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Bármilyen hihetetlen, de úgy, hogy ránézel és ezt teszed.

[link]


(azért hozzáteszem, hogy ilyen arccal nem valószínű, hogy kiírod ezt a kérdést, de sok mosoly, keresed a társaságát, érdeklődsz felőle.)

Ha nem érdekled akkor sajnos nem fogja túlzottan értékelni és közömbös marad, azért sok sikert.

2014. júl. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hajolgass sokat mutogasd a se-gged neki.

taperoltasd a lábad,hogy-szerinted kemény?érezni,hogy edzek?

-szerinted egyforma a két cicim?

2014. júl. 29. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
írj
2014. júl. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dumálj vele, bármit mondasz érezhető legyen belőle, hogy akár szexuális utalás legyen. először kicsit egyértelműbb utalások, utána már ha azt mondod, hogy citromot facsarsz a limonádéba, arra is azt fogja hinni, hogy azért mondod. Mosolyogj rá sokat. Kérdezz felőle. Öleld meg, ha találkoztok. Poénkodj vele és érd el, hogy akarjon. És itt már akar és elkezd próbálkozni a félénkebb srác is. (ha meg nem akar még húzni kell) Én így szedtem fel egy srácot. :) Most bármit megtesz azért, hogy nehogy otthagyjam.
2014. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Sosem értettem egy nő mit rágódik a felszedésen.


1. Ha egy konkrét férfiről van szó, már akkor eldöntötte, hogy akarna-e tőled valamit, amikor meglátott téged. Már kialakult a fejében, hogy ha lenne rá esély, akarna-e tőled valamit.


2. Egy nőnek elég csak odamennie a férfihoz és megkérdezni például, hogy akar-e szexet. A nőknek ezt nem kellene túlbonyolítani, hiszen ők a döntő fél az ismerkedésben. Olyanokat tehetnek meg, amit egy férfi nem.

2014. júl. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság hatos.


1) Én se figyeltem fel sokáig a mostani baratnőmre. Aztan ő nyitott felém,rajöttem hogy milyem csodálatos lány és évek óta együtt vagyunk.

De ha ő nem lép akkor még mindig nem történt volna semmi.


2) És ha nem csak szexet akar?

2014. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Már akkortól tudtad hogy megdugtad volna-e vagy sem, hogy először megláttad. Én erre gondoltam.


2. Akkor sincs túl nehéz dolga. A férfiak harmada (negyede, ötöde?) olyan, hogy több nő közül válogat a valóságban. A legtöbb férfi ha egy jó csaj odamenne hozzá hogy ismerkedni akar, aztán a barátnője lenni, gondolkodás nélkül belemenne.

2014. júl. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi baromságot...


De bocsi kérdező, nálam nem tudnád "elérni", hogy kezdeményezzek. Ha én tetszek Neked és Te akarsz tőlem valamit, bizony neked kell felemelni a popódat és odajönni és összeismerkedni velem és egyértelműen jelezni a szándékod. De engem a szexuális utalgatásokkal inkább kiábrándítanál. Nem szeretem a könnyű vérű nőket és ha látnám, hogy a szex a lényeg, akkor elhajtanálak. DE attól nem vagy még könnyű vérű, hogy kezdeményező vagy - ezt ne tessék félreérteni!


23/F

2014. júl. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!