Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ha tetszik egy lány,...

Pasik! Ha tetszik egy lány, milyen jeleket kell adnia nektek, hogy oda merjetek menni hozzá? Illetve ha nagyon tetszik valaki, vártok arra, hogy jeleket küldjön, vagy anélkül is próbáltok lépni?

Figyelt kérdés
Mennyire kell egyértelműen viselkednie a lánynak, hogy biztosak legyetek a dolgotokban? Már az is elég, ha csak néz, vagy vártok egyértelműbb jelekre...?
2014. júl. 31. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Személytől függ, nekem speciel a legesleg egyértelműbb utalások nem estek le csak utólag amikor mindegy volt :/ D szerintem nem kell olyan hű de sok utalás viszont az legyen egyértelmű :)
2014. júl. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mindenki más nekem több kell
2014. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De mit értetek azon, hogy egyértelmű utalás, meg több? menjen oda beszélgetni, vagy irjon rátok fb-on, vagy esetleg mi?
2014. júl. 31. 20:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kel jel, ha nekem tetszik valaki én oda megyek, és aa szemébe mondom akár tetszik akár nem. pofán nem vágnak érte.
2014. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Intsen egy aprót felém, hogy "gyere" és ennyi. Vagy egy gázon szemezzen velem és mosolyogjon. Vagy táncolásnál direktbe ütközzön nekem mindig "véletlenül" :)
2014. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kis flört pl szemezés
2014. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hívogasson. Vagy csak szóljon, hogy tetszel bammeg, gyere ide! :D Nekem ez megfelelne. De alapból nem érdekelnek a jelek. Ha tetszik, akkor odamegyek és kész. :D Ha elküld, akkor úgy jártam.
2014. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sick Fish válasza:

#4-es.

Ez az látod, hogy Neked nem kell jel, anélkül is odamész, mert van bátorságod.

Lehet, hogy nem vágnak pofán, de helyette kiröhögnek, utána még egy jó darabig összesúgnak az ember háta mögött és vihognak rajta.

Egy ilyen szerencsétlen pancsernek, mint én, igenis kellenek az egyértelmű jelek, vagy akár az, hogy a lány kezdeményezzen, de hát ugye az már régen rossz, hiszen akinél a lánynak kell kezdeményezni az nem férfi.

2014. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Feldobok neki 1 kis labdát,ha leüti akkor mehet tovább,ha nem úgy reagál ahogy várom akkor off.

Szerintem ez működik ellenkező esetben is.

20/F

2014. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem fogom a jeleket eléggé. Sőt a legtöbbször a barátaim szokták utólag mondani, hogy a csaj küldte a jeleket...

Többször is előfordult, hogy csak később miután a jeleket küldték eset le, hogy igen egy lehetőséget elhalasztottam...

Szóval egy egyértelmű jel számomra, amit már én is észreveszek az az, hogy ha odajön és elkezd beszélgetni, majd elmondja, hogy mit szeretne.

Én is mindig kimondom mit gondolok, ha kérdeznek.

23F

2014. júl. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!