Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A korábbi ismerkedések, s...

A korábbi ismerkedések, s kudarcok miatt érhet valaki akkora sokk, trauma, hogy soha többé nem akar komolyabban megismerkedni senkivel?

Figyelt kérdés
Megismertem egy jóképű, édes, vicces, 36 éves férfit.. Aztán mikor szerettem volna elmélyíteni az ismerkedést, teljesen eltaszított magától, és azóta, amikor szóba elegyedünk, remeg, ideges, zaklatott. Nem akartam konkrétan faggatni, de annyit ki tudtam húzni belőle, hogy valamikor a húszas éveinek közepén keményen át lett vágva (nem tudtam meg, hogy pontosan mi volt az eset), s azóta képtelen kialakítani nőkkel kapcsolatokat.. Ha létezik ilyen, miért ne fordul szakemberhez?
2014. júl. 31. 23:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy rövidebb ideig talán elképzelhető. Azt csak ő tudja miért nem megy dokihoz.
2014. júl. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!