Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes lettem egy fiúba...

Szerelmes lettem egy fiúba akivel eddig egyszer találkoztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy esküvő, ahol volt egy fiú, aki egyből megtetszett. Aztán ahogy beszélgettünk, táncoltunk, stb. beleestem. z így elég hülyén hangzik, de ilyen vagyok. A nagyon-nagyon-nál is könnyebben szeretek meg embereket, akár barátilag akár szerelmileg. Nem egy városban élünk, ő a szülővárosomban él, ami tőlem kb. 72 km. félek, hogy már nem fogunk találkozni. Mit tegyek?

2014. aug. 4. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Ezt nem szerelemnek hívják tehát semmit, pár hét után jön az újabb fellángolás.
2014. aug. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj. Tapasztalatból mondom hogy ez amolyan kisebb tartósságú viszont intenzív érzetpótlás. Hogy szeretsz és viszonozva van. Bla bla. Lesz még egy pár mire találsz egy igazit. De az lassabban fog jönni.
2014. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, internet, levelezés, vonat, busz, autó? :) Azért 72 km ne legyen már akadály.
2014. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!