Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél a lányok látják...

Ismerkedésnél a lányok látják ha önbizalom hiányom van?

Figyelt kérdés
Nos én szeretnék barátnőt de nem megy az ismerkedés az volt osztály társaim mindig ilyenekkel piszkáltak hogy egyedül halok meg így nekem semmi önbizalmam sincs és csúnyának tartom magam és ha én egy lánnyal ismerkedni akarok akkor nem teszem meg mert tudom hogy el fog utasítani mert látja hogy semmi önbizalmam.19/f
2014. aug. 9. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyből levágják :)... sajnos :D
2014. aug. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És az önbizalmon valahogy lehet javítani mert amúgy kedves vagyok lovagias a lányokkal csak a volt osztálytársaim piszkálódásai egy kicsit tönkre tettek.
2014. aug. 9. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
persze legyél szociális, ismerkedj másokkal. Biztos vannak terveid kezd megvalósítani őket. Csinálj bármit amitől nőhet!
2014. aug. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mosolyogj idegen lányokra, úgy szerintem nőni fog az nbizalmad vagy menny oda egy társasághoz (női) és mond nekik hülyeségből, hogy szereted őket :)

Kicsit megnevetteted őket, egy lány mosolyánál nincs szebb, ha ez nem segít akkor nem tudom :)

2014. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!