Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek hogy találjam...

Szerintetek hogy találjam meg/teremtsek kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés
Van 1 lány a környékemen ahol lakok gyönyörű lány nagyon tetszik 10/10-es szóval nem is az én kategoriam 2-3havonta 1x ha látom de de mindig nézem őt és ő is szokott nézni engem, mindig mikor lenn vagyok keresem öt hogy hol lehet de már 1 jó ideje nem láttam és nemtudom hogy hogy talalhatnam meg vagy ha esetleg látom akkor hogy szolitsam le mit mondjak neki letszi valaki valami tanácsot

2014. aug. 9. 22:11
 1/6 anonim válasza:
Tudd meg a nevet. Keress ra fb-n ha nem ismerk senki baratod. Talald fel magad...
2014. aug. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez a baj... hogy nemtudom a nevét :( amúgy igen ezt is megpróbáltam már h lehet-e valaki közös ismerősöm vele facebookon de nem találtam :/
2014. aug. 10. 09:32
 3/6 anonim válasza:
Ha látod mindenképpen kérdezd meg a nevét.. Nem kell elhívni sehova, de ha a neve megvan az már jó.. Legyél laza. Sikert! :)
2014. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló én is erre gondoltam:) köszi a megerősítést:) csak nem néz-e ki kicsit hülyén hogy csak úgy oda megyek megkérdezni a nevét?
2014. aug. 10. 12:45
 5/6 anonim válasza:
Nem, dehogyis:) Mond hogy már sokszor láttad és kíváncsi vagy :) Bátorság! 2. voltam.
2014. aug. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)))
2014. aug. 11. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!