Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek a nők egy része...

Szerintetek a nők egy része ismerkedéskor miért teszteli a férfi önérzetét?

Figyelt kérdés

Példának okáért felhozok egy teljesen egyszerű szituációt: a férfi beszélt a nőnek a korábbi kapcsolatairól, a nő ezekkel a hölgyekkel már régebben sem szimpatizált, aztán napokkal utána majdnem mindennap felhozza a férfinak, hogy milyen rosszul választott, milyen visszataszító nőkkel volt dolga. Teljesen mindegy, hogy miről beszélget az adott nő és a férfi, egy tök átlagos beszélgetés is arra kerekedik ki, hogy a férfi rosszul döntött, a férfi hibáztatható a korábban zátonyra futott kapcsolataiért.


De nem csak erről van szó! A nő folyton érezteti a férfival, vagyis próbálja éreztetni, hogy alárendelt szerep fog jut neki ebben a kapcsolatban, már ha egyáltalán összejönnek, mert nagyon úgy néz ki, hogy a férfit riasztja a nő fölényeskedő viselkedése. Jó néhány hasonló nővel volt már a férfinak dolga, nemigazán vannak a nőkről jó tapasztalatai ezen a téren.


Léteznek olyan nők, akik ne folyton a férfi hibáit hozzák fel, emlékeztessék a férfit rá naponta többször?


2014. aug. 11. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Itt nem a férfi hibáiról van szó, hanem hogy a nő mindenáron érvényesülni akar, és magát akarja igazolni, hogy ő jobb. Ez nem teszt, elég átlátszó. A nőnél valami nem stimmel.
2014. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ott el lett rontva, hogy szóba kerültek az exek. Én nem lennék rá kíváncsi, hogy kivel volt előttem.
2014. aug. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Van nekem is ilyen lány ismerősöm, akivel ez elég gyakran szóba kerül és ugyanezt csinálja. Eszembe nem jutna vele járni, mert hosszútávon megőrjítene.
2014. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tudok a párom exeiről, ő is az enyémekről, de nem hozzuk fel egymásnak úton útfélen. Nyilvánvaló hogy az ember akkor nem választott a legjobban, hiszen akkor az ex nem lenne ex, nyilvánvalóan nem működtek a dolgok a két fél között, azért alakult így. Nem kell erre még folyton emlékeztetni a másikat. Az pedig szintén alap, hogy a kapcsolatban lévő feleknek inkább egymás erősségeit kellene előtérbe hozniuk, megerősíteni a másik jó oldalát, nem a másik múltjában kotorászni úton útfélen. Ez hosszabb távon nem vezet jóra. 24N
2014. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!