Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valamit rosszul csinálok?...

Valamit rosszul csinálok? Vagy változtatnom kéne? Mi a véleményetek? Esetleg vannak tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy mit gondoltok. A bunkó és rosszindulatú válaszolók, kérem, inkább ne is írjanak.

Az az igazság, hogy nagyon szeretek ismerkedni/barátkozni. Már 17 éves vagyok, és bevallom nem volt komoly kapcsolatom, sem komolytalan. Úgy érzem, ha bekerülök egyetemre, vagy fősulira mindenki rajtam fog röhögni, mert még nem volt senkim. (Most konkrétan nem együttlétre gondolok, jó arra is, de inkább komoly kapcsolatot illetően.) Lehet velem van a baj, nem tudom, de ha elkezdek beszélgetni, egy számomra nagyon kedves, aranyos fiúval, akkor az, amint megtudja, hogy úgymond "tiszta vagyok" rögtön elutasító, és futásnak ered.

Ez egy ördögi kör, mert mint írtam, próbálok ismerkedni, de ezen információ tudatában a fiúk menekülnek, és így sosem lesz senkim. De félreértés ne essék, büszke vagyok arra,hogy ennyi idősen, ebben a mai világban még "tiszta vagyok", csak ez az ördögi kör eléggé érdekes...

Előre is köszi a válaszokat! 17/L



2014. aug. 11. 19:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Szerintem ne félj attól, hogy kinevetnek inkább maradj büszke arra, hogy "tiszta" vagy.... annak nincs értelme, hogy 1 fiú csak azt akarja tőled....ha valaki tényleg szeret akkor nem zavarja, hogy te még "tiszta" vagy....

de lehet én látom rosszul...17/f

2014. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Megpróbálok minden tőlem telhetőt, és nem foglalkozni a rosszakarókkal!:)
2014. aug. 11. 19:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Én szívesen ismerkednék! 23/F
2014. aug. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legjobb dolog a világon, másokat megismerni!:)
2014. aug. 11. 19:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj görcsösen párt találni, hidd el, nem vagy lekésve semmiről :). Aki szeretni fog, azt nem hogy nem fogja érdekelni h te "tiszta" vagy, de még büszke is lesz rá, mégjobban fog becsülni. Aki meg emiatt megfutamodik, az nem is akarna tőled többet...

N

2014. aug. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Remélem így is lesz...egyszer csak elfogad valaki úgy, ahogy vagyok.:)
2014. aug. 11. 19:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még komolytalan kapcsolatom sem, csak égéssorozat... Én ha valakit igazán szeretnék, akkor mindig büszke lennék Rá és ha "tiszta", akkor meg még jobban örülnék, mert tudom, hogy értelmes, megfontolt lány. 18/f
2014. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Mostanáig nekem se volt olyan komoly kapcsolatom és tény, hogy a fiúk tényleg elmenekülnek ha megtudjál, hogy szűz vagy. Nálam is ez a helyzet. Kiváncsiságból megkérdeztem egy nagyon jó fiú barátomat neki pedig az volt a válasza, hogy van olyan fiú, akinek nincs türelme a szűz lányokhoz. Hát én csak pislogtam nagyokat. Szerintem, ha egy fiú komolyabban meg akar ismerni akkor nem fog elmenekülni, mert megtudja, hogy nem vagy jártas a dologban. Ne foglalkozz velük, aki szeret az így is el fog fogadni és akár ketten is felfedezhetitek a dolgokat ha úgy érzitek. :) 17/L
2014. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7: Köszi szépen, megnyugtatott a válasz!:))

8: Szintén megnyugtató volt, és én sem bírtam még ezt elfogadni, hogy nincs türelmük...pedig mindenhez türelem kell, az egész emberi élethez, amihez ez a dolog is hozzátartozik. Egy biztos, megfontolt vagyok.:) Köszi a nyugtató választ mindkettőtöknek!:)

2014. aug. 13. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Ha valamiben segítsek, akkor csak nyugodtan írjál privátot és megdumálhatjuk :)
2014. aug. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!