Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A magyar lányok miért vonzódna...

A magyar lányok miért vonzódnak annyira a négerekhez, cigányokhoz manapság, miért baj az, ha nekem fehér bőröm van és nem barna a szemem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 19:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
semmi gond nincs azzal hogy fehér a bőröd és barna a szemed!
2014. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Mert ribizlik! Tisztelet a csekély kivételnek!
2014. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Legalább ne általánosítottál volna...

Milyen színű a szemed? :)

2014. aug. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyen Putyin típus vagyok. Szóval igazi fehér, messze állok a barnított latinoktól is, nem, hogy a négerektől meg ázsiaiaktól, de hát ez nem jön be a lányoknak úgy vettem észre, lerondáznak engem, mert nem vagyok néger, cigány stb.
2014. aug. 12. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:
54%

Mert ezek a népcsoportok más vérmérsékleten tengődnek mint Mi, nekem sok cigány ismerősöm van gyúrós, régi iskola társ, munkatárs, akiknek jó dumájuk van, és tele vannak élettel.

Nem mindenki a nagyf**zukért bírja őket.

22F

2014. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Dr.Michael Jocks ***** válasza:
82%
Végre egy ember aki megtalálta a szerencsétlensége valódi okát! Cigányok és négerek ti tehettek a a magányról is! Miattatok olcsó a szlovák tej!
2014. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert szeretnek kitünni a sorból.
2014. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
És? Mindenkinek más jön be...nekem a latinok, olasz, spanyol...NEM cigányok!
2014. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Én sose értettem az ilyen lányokat, sőt, aki cigánnyal összejön magyar létére, azt legszívesebben megpofoznám, hogy térjen már észhez... De amúgy te se lehetsz százas, kérdező, ha azt hiszed, emiatt nem vagy nyerő a lányoknál. Szerencsére azért a nagy többség nem a sötét bőrűeket részesíti előnyben.
2014. aug. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Az nem igaz, hogy csak a barna szemű, sötétebb típusú pasikért vannak oda, bár az tény, hogy a magyar lányokat talán az jobban vonzza, ilyen lett évszázadok alatt a közízlés, hiszen a magyar alapvetően sosem volt északi típus, hanem sötét tónusú, barna szem, haj.


Ettől függetlenül a szőke-kék szeműekre is buknak, csak nem mindegy, melyik fajta. Mert a nagyon szőke, nagyon kék skandináv típus szerintem bejön nekik, de sokkal kevésbé ez a kese, ami olyan átmenet, se nem barna, de nem is nagyon szőke, de egy kicsit vörös is, plusz hozzá a tompakék szem. Ezek az oroszos vagy hollandos vagy brites típusok tényleg nem valami szépek magyar szemmel.

2014. aug. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!