Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ilyen lányok már mind...

Az ilyen lányok már mind foglaltak, ugye?

Figyelt kérdés

A minap találkoztam egy lánnyal a vonaton. Elsőre tök átlagos kiscsajnak tűnt, barna hajjal, bőrrel és szemekkel(nem volt cigány). A kiscsajt szó szerint értem, mert alacsony volt, és normál alkatú, és öltözetű

Szóval elsőre tök átlagosnak tűnt, de kb 10 perc után felfigyeltem rá, hogy volt benne valami megmagyarázhatatlan.

Úgy mosolygott, mint ahogy csak nagyon kevesen, full határozottnak tűnt, látszott, hogy rendben van az önbizalma és szinte lobogott a szemeiben a tűz.

Nem az a tipikus, ablakon kifelé bambulós csaj volt, hanem hiába nem szemeztünk direktben, mégis észrevettem, hogy szinte izzik a tekintete, és az egész mimikájában, testbeszédében van valami írtó szexi.

Ez pedig a viselkedéséből jött, nem a külsejéből, fullra nem az ideálom volt kinézetügyileg. Mégis baromira megdobogtatta a szívem. Miközben telefonált, megállt a vonat, elcsitult a fedőzaj, és hallottam, hogy a pasijával beszél.

Miért nincs több ilyen lány szabadon? :S


2014. aug. 16. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert elkövettek valamit és most a börtönben vannak :(
2014. aug. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Biztosan van, egy másik éghajlaton.
2014. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Lehet hogy van, csak valami szörny fogjul ejtette őket és bújkálnak :D
2014. aug. 16. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
A photoshoppnak köszönhetően elvesztek
2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak szerelmes volt (esetleg épp a szerelméhez utazott) és azért sugárzott belőle az a sok pozitív energia.
2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom, de akkor nagyon kevés szerelmes lány lehet ezen a környéken, mert kajak kb félévente 1x botlok bele ilyen emberbe
2014. aug. 16. 00:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor én még nem sokkal ezelőtt szintén utaztam Páromhoz ilyen voltam, most hogy összeköltöztünk(1éve), szerencsére nem kell több órákat utaznom. Igaz addig is jól telt az utazás, hisz volt, akikkel lehetett beszélgetni.

De biztos vannak még szabad lányok is.

2014. aug. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
néhány éve megismerkedtem egy ilyen lánnyal, de aztán elbasztam a dolgot, azóta is ki vagyok még ha meglátom... és kb állandóan van pasija (persze minden félévben más :P), ezért nem is volt túl jó híre ismerősei között, sokan nem szerették de őt nem érdekelte... ez mondjuk kicsit csillapítja az érzést
2014. aug. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor vagyunk ilyenek, ha szerelmesek vagyunk.
2014. aug. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van
2014. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!