Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok rólam, lányok?...

Mit gondoltok rólam, lányok? Illetve mit tudnék ezzel tenni?

Figyelt kérdés
Voltak a múltban problémáim és egy személyes lelki traumám is..emiatt eléggé zárkózott és önbizalom hiányos srác lettem. Viszont voltam már közelebbi kapcsolatban pár lánnyal (de az nem úgy volt, hogy én kezdeményeztem) és szerintük elég helyes vagyok. A külsőmmel tehát nincs semmi bajom, sőt..viszont, amint említettem nincs túl sok önbizalmam a lányokkal kapcsolatban, nem nagyon merek oda menni egy ismeretlenhez (persze ha már ismerem, akkor jól el tudunk beszélgetni). Lányok ti összejönnétek ilyen fiúval? Illetve mit tudnék tenni, hogy szerezzek önbizalmat? Viszonylag sportos testalkatom van, 180 cm vagyok, rövid barna hajjal. 17/f..

2014. aug. 16. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nincs veled probléma. Viszont írtad, hogy a trauma miatt, ami ért, nincs önbizalmad. Először azt kellene feldolgoznod és tovább lépned, utána szerintem minden rendben lenne. Próbálj kicsit hinni magadban és légy bátrabb! :)

2014. aug. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

szerintem ami rajtad segithet az a pozitiv visszaigazolas a lanyoktol, es az ido, hogy rendesen fel tudd dolgozni a traumadat. nincsen veled gond szerintem, en siman osszejonnek egy ilyen sraccal:) a lenyeg az hogy olyan csajt keress aki tiszteletben tudja tartani ezt.:)

16L

2014. aug. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem lenne probléma,hogy ilyen vagy.Segítenék abban,hogy több önbizalmad legyen és jól érezd magad.
2014. aug. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a lányok nagy része az ilyen bunkóbb stílusú rámenős fiúkra bukik, és hát én sajna nem ilyen vagyok..:)
2014. aug. 16. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan unszimpatikusak a bunkó,rámenős pasik.
2014. aug. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!