Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik tetszhet jobban,...

Melyik tetszhet jobban, melyikel érnék el nagyobb hatást?

Figyelt kérdés
Hölgyek véleményét kérdezném! Van egy lány aki kedves számomra,ismerkedési,közeli baráti viszonyban vagyok vele, szeretnék egy kis meglepi ajándékkal kedveskedni neki,két dolgot találtam ki de nem tudom melyik volna hatásosabb! Egyik dolog,mivel szereti a szép verseket, egy meglepi levélke lenne egy általam irott verssel,félig vidám félig kedveskedős stilusban,és ugy gondoltam elárulni n eki a vers irójának kilétét hogy a verssorok első kezdöbetüiből állitom össze a zt amiröl tudhatja én vagyok a küldö, a másik mivel tudom a munkahelyének cimét egy meglepi látogatás lenne egy szál virággal,rózsával mivel a virágot is nagyon,szereti,de gondoltam a kettő kombinálására is, vagyis virág küldése egy meglepi verssel! Nos melyik volna a legjob választás? hölgyeim kinek mi a véleménye? :)

2014. aug. 18. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem tennem egyiket se, de meg a levelke aranyos. A latogatas kellemetlen is lehet, a kollegak siman heccelhetik, ami eleg szar lesz neki. 24/F
2014. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradj a versnél, de ne legyen túl nyálas. :)
2014. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
gondoltam még arra is mivel munkahelyén szokott rádiót hallgatni hogy a kivánság műsoron keresztül küldök neki egy zeneszámot,de ez olyan tinisnek tünik n ekem, töröm a kobakom milyen ötleteket eszközölhetekmég amelyek egy komoly érett férfi benyomását keltheti benne :D
2014. aug. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!