Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért adtok ilyen tanácsot,...

Miért adtok ilyen tanácsot, ha valójában teljesen másképp reagáltok?

Figyelt kérdés

Állandóan azt írjátok,hogy a fiú kezdeményezzen legyen bátor,amikor pedig ráveszem magam kövér fiúként,hogy ismerkedjek,akkor elküldtök a fenébe.

Miért akarnak az átlagos lányok is 10/10-es külsejű pasit maguknak?


2014. aug. 19. 21:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert azt remélik hogy akinek a tanácsot adják 10/10 es
2014. aug. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még egy fiú, akinek tönkre vágták az önbizalmát...
2014. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs atlagos lany. Ha egy srac nem adonisz, szerintem elotte logjon sokat a lannyal tarsasagban es utana hivja el, ha ugy erzi, hogy van eselye. Nekem mar sok nagyon nem 10/10es crushom volt :)
2014. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok 20/L
2014. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Elöször barátkoz a lányokal össze ha elöször találkoztok vagy nem vagytok barátok akkor csak a 10-ek érdeklik őket.
2014. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Talán nem a megfelelő lányoknál próbálkozol.


Figyelj csak, én se tudom befolyásolni, ki tetszik meg és miért, és ki nem, az érzések nem olyanok, mint a matematika.


Egyébként meg miért vagy kövér? Ha le tudsz fogyni, akkor tegyél már meg ennyit az egészséged érdekében. Én anyukámat végigkísértem egy fogyókúrán, mikor nagyon elhízott, és az orvosok azt mondták neki, hogy ha nem fogy le, bele is halhat. Lefogyott, nehéz volt, de megérte, neki is, mert jobb lett az egészsége. Nekem nem jönnek be a kövér pasik, hajlam ide vagy oda, ha én teszek az egészségemért annyit, hogy nem vagyok lusta megmozdulni, hogy ne essek végletekbe (kövérség, soványság), akkor ezt elvárom a másik féltől is.

2014. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
igen de talán ez azért van mert nem barátkozni próbálsz először hanem rögtön baratnőnek akarod....
2014. aug. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Egy értelmes lány nem küld el a fenébe. Ismerkedni mindenkinek nehéz, kiszúrni valakit aki tetszik, nincs senkije, közel lakik, megvagytok, jó az időzítés stb.. De tudod, "ami nem öl meg, az megerősít" (kivéve a medve, a medve az megöl...). Benned is vannak értékek, ebben biztos vagyok, mert MINDENKIBEN vannak. Csak meg kell találni azt, aki ezt észreveszi. Egyrészt szerintem simán lehet hogy csak mackós vagy, ami normális. Soha ne add fel! Pláne ne olyanok miatt akik csak a durva elutasításra képesek, mert az olyan lányok fele annyit sem érnek mint Te értelmes fiúként. Sok sikert és kitartást^^
2014. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem azért kövér mert lusta hanem pl. olyan a munkálya.
2014. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj tesa! :D

Hidd el, hogy néhány visszautasítás nem ok a technika kételkedéséhez.

A bátyámnak sörhasa van és abszolúte nem egy atletikus alkat, csak cseszettül jó a dumája.


Figyelj, ilyenkor kompenzálni kell. Ha a külső a minimumon van, akkor mással kell kivívni a lányok figyelmét és megbecsülését.

2014. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!